Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 5 yeni film var.

Çerkezköy Bakış
Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy Bakış - Haftanın merakla beklenen haftanın merakla beklenen filmi yönetmenliğini Mark Cullen’in yaptığı ve başrolünde usta oyuncu Bruce Wilis’in oynadığı Los Angeles’te Gizli Görev oldu.

LOS ANGELES’TA GİZLİ GÖREV


Haftanın merakla beklenen filmleri arasında yer alan Los Angeles’ta Gizli Görev’in senaristliğini Robb Cullen ve Mark Cullen üstlendi. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Mark Cullen oturdu. Filmin konusu ise: Los Angeles'ta yaşayan bir özel dedektif olan Steve Ford (Bruce Willis), çok sevdiği köpeği Buddy'nin tehlikeli bir çete tarafından çalınmasıyla büyük üzüntü yaşar. Ancak Steve'in köpeğini sağ salim geri alabilmek için yapmayacağı şey yoktur, birbirinden tehlikeli maceralara atılmak, acımasız kişi ve örgütlenmeleri canı pahasına karşısına alıyor. Filmde usta oyuncular, Bruce Willis, Famke Janssen, Jasın Momoa, John Goodman ve Kal Penn yer alıyor.

OCEAN’S 8


Filmin yönetmenliğini Gary Ross, senaristliğini ise yine GARY Rose ve Olivia Milch üstlendi. SANDRA Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling ve Sarah Oaulson’un başrollerinde yer aldığı filmini konusu ise: Danny Ocean'ın uzun süredir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean (Sandra Bullock) şartlı tahliyeyle serbest kalınca çok büyük bir soygun gerçekleştirmeyi planlamıştır. Metropolitan Müzesi'nin her yıl düzenlediği ve son derece seçkin isimlerin katıldığı 'Met Gala'da, Daphne Kluger'in (Anne Hathaway) boynunda taşıyacağı milyonlarca dolar değerindeki mücevheri çalmak istemektedir. Bu amaçla yeteneklerine güvendiği birbirinden yetenekli 7 kadın arkadaşını bir araya getirerek imkansızı gerçekleştirmeye çalıştırması ile oluşuyor.

banner287

ÜÇ HARFLİLER: BEDDUA


Senaristliğini ve yönetmenliğini Alper Mestçi’nin üstlendiği korku türündeki filmin konusu: Melek, Burcu, Eda ve Ayla aynı liseden mezun olmuş, mezuniyetlerine ve aradan geçen yıllara rağmen birbirlerinden hiç kopmamış 4 yakın arkadaştır. Havel adında bir Şaman kadınla tanışmaları ve kimden geldiği belli olmayan kuvvetli bir beddua, korkunç günler yaşamalarına neden olmasından oluşuyor. Filmin başrollerinde ise Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal, Gizem Takma ve Vural Ceylan yer alıyor.

İKİ KAFADAR


Animasyon türündeki filmin yönetmenliğini Victor Azeev üstlendi. Senaristliğini ise Vasiliy Rovenskiy yaptı. Konu olarak: Dünyaya gelen kötü kalpli uzaylılar, buradaki hayvanları kaçırarak karanlık bölgedeki hayvanat bahçesine götürmeye başlamıştır. Dünyadaki hayvan neslini kurtarmak ise iki yakın arkadaş, kunduz Bob ve kedi Max'e kalır.

YABANİ


Dram, fantastik ve korku türündeki filmin yönetmenliğini Frizt Böhm üstlendi. Filmin senaryosunu ise Fritz Böhm ve Florian Eder yaptı. Filmin konusu ise: Doğduğu günden beri 'baba' diye hitap ettiği bir adamla birlikte büyüyen, evinden hiç çıkmayan Anna (Bel Powley), 16 yaşına geldiğinde Şerif Ellen Cooper (Liv Tyler) tarafından kurtarılıp özgürlüğüne kavuşturulur. Evde hapis kaldığı yıllar boyunca dışarıda dolaşan ve çocukları yiyen 'Yabani' adlı bir yaratığın korkusuyla büyüyen Anna için dış dünya tedirginlik vericidir, ancak zaman geçtikçe kendi bedeninde hissettiği değişimler, çok daha korkunç başka gerçeklerin açığa çıkacağının habercisidir. Filmin başrollerinde ise Bel Powley, Liv Tyler, Brad Dourif, James Le Gros ve Frank Deal yer alıyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306