Kuryenin park ettiği motosikleti çaldı

Çerkezköy'de henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, kuryenin park edip, sipariş götürdüğü sırada piyasa değeri 22 bin TL olan motosikleti çalıp kayıplara karıştı. Hırsızlık zanlısının eşkali belirlenirken, polis yakalamak için çalışma başlattı.

Kuryenin park ettiği motosikleti çaldı

Çerkezköy Bakış - Pandemi sürecinde ekonomik sıkıntı yaşayan restoran ve kafeler uzun süre paket servis ile hizmet vermeye çalışırken, kontörlü normalleşmeyle birlikte müşteri kabul etseler de paket servise devam ediyorlar. Bunlardan biri de Atatürk Caddesinde faaliyet gösteren Safinaz Fastfood isimli işletme. Bu işletmenin en önemli gelir kapısı olan motosiklet çalındı.

HIZLA UZAKLAŞTI

Yunus Emre Çelebi isimli kurye, 39 TP 672 plakalı motosikleti Barbaros Caddesi üzerindeki sipariş getirdiği dükkanın önüne park edip siparişi teslim etmeye gitti. Bu sırada kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, motosikleti çalıp hızla uzaklaştı. Kurye motosikletin çalındığını fark edince hemen patronu Mesut Altınova ve polise durumu bildirdi.
İhbar üzerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarından hırsızlık zanlısının eşkalini belirledi. Ekipler, zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.