Lunchbox Haziran'da Çerkezköy'de açılıyor

Dünyaca ünlü kafe-restaurant zinciri Lunchbox Çerkezköy'e de geliyor. İşletmenin haziran ayında hizmete başlaması planlanıyor.

Lunchbox Haziran'da Çerkezköy'de açılıyor

Çerkezköy Bakış - Fabrikalardan dolayı yoğun göç alan ve her geçen gün nüfusu artan Çerkezköy’e yeni yatırım ve dünyaca ünlü markalar gelmeye devam ediyor.
Bu kapsamda Dünyaca ünlü kafe-restaurant zinciri Lunchbox’ın 1000 metrekarelik bir alanda Çerkezköy Şubesi de açılış için gün saymaya başladı.
Atakan Danış tarafından işletilecek olan işletmenin haziran ayı içinde hizmete açılması öngörülüyor. Lunchbox, Narin Caddesinde hizmet verecek.
Danış, Çerkezköy ve bölge halkına kaliteli hizmet sunmak için hareket ettiklerini belirterek, işletmelerinin hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar 1
31 Mayıs 2022 17:46

Hayırlısı olsun. Lakin bu zamanda pek anlamadım. Hani batıyordu ülke. Demekki yalanmış... Bu chpyd, chpkk ve altılı ganyan beygirleri ve ekürileri insanımızı alenen kandırıyor.. Ülke hepimizin ve hepimize yeter. Doğusu batısı kuzeyi güneyi her köken ve mezhep bir olarak TÜRKİYE yiz. Aramıza nifak tohumları ekmek isteyenlere fırsat vermeyelim.