Maç sonu ölüm

Çerkezköy'deki bir halı sahada arkadaşları ile birlikte maç yapan 21 yaşındaki Muzaffer Ergün, maç sonrasında fenalaştı.

Maç sonu ölüm

Çerkezköy’deki bir halı sahada arkadaşları ile birlikte maç yapan 21 yaşındaki Muzaffer Ergün, maç sonrasında fenalaştı. İlk müdahalesi 112 Acil Servis ekipleri tarafından olay yerinde yapılan Muzaffer Ergün, kaldırıldığı Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Çerkezköy Bakış - Halı sahada arkadaşlarıyla maç oynadıktan sonra fenalaşan Muzaffer Ergün yaşamını yitirdi.
FENALAŞTI
Çerkezköy’de halı sahada maç yaptıktan sonra kalp krizi geçiren 21 yaşındaki Muzaffer Ergün hayatını kaybetti. Olay önceki gece saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Muzaffer Ergün, Çerkezköy’deki bir halı sahada maça çıktı.
HASTANEYE KALDIRILDI
Maç bitiminde arkadaşlarıyla birlikte sohbet eden Ergün birden rahatsızlaştı. Arkadaşlarının gözü önünde yere yığılan Muzaffer Ergün’e ilk müdahale olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından yapıldı. İlk müdahalesi sonrasında ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Muzaffer Ergün’ün tedavisine hastanede devam edildi.
YAŞAMINI YTİRDİ
Kalp krizi geçirdiği belirlenen Muzaffer Ergün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Ergün’ün ölüm haberini alan arkadaşları ve yakınları hastaneye koştu. Ergün’ün kalbinde delik olduğu, bu nedenle de bir süredir tedavi gördüğü öğrenildi.