Çalışmaları yerinde incelediler

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelediler.

Çalışmaları yerinde incelediler
Çerkezköy Bakış - Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelediler.

BİLGİ ALDILAR

Malkara Belediyesi'nin Şehitlik Caddesi Trafiğe Kapalı Alan Yayalaştırma ve Çevre Düzenleme Yapım İşi çalışmalarını, Cumhuriyet Caddesi (Çevre Yolu) üzerinde gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını, 100. Yıl Parkındaki mini hobi bahçesi ile mini botanik bahçesini ve TESKİ’nin Malkara’da yaptığı çalışmaları inceleyen Kadir Albayrak ile Ulaş Yurdakul yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar.
banner287

“HAYIRLI OLSUN”

Malkara’ya geldiği esnada Malkara Belediyesi’nin Meclis Toplantısı olmasından dolayı Malkara Belediye Meclisi’ni de ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Belediye Meclis Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Malkara Belediyesi bünyesine alınan 2 adet çöp aracının hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Malkara halkının en iyi hizmetlere layık olduğunu söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 17:31

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306