Öğrencilerin sevincine ortak oldular

Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi'nin mezuniyet törenine katıldı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi'nin okul bahçesinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, okul müdürleri, okul öğretmenleri, mezun olan öğrenciler ile aileleri ve basın mensupları katıldı.

Öğrencilerin sevincine ortak oldular
Çerkezköy Bakış - Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert, Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi'nin mezuniyet törenine katıldı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi'nin okul bahçesinde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, okul müdürleri, okul öğretmenleri, mezun olan öğrenciler ile aileleri ve basın mensupları katıldı.
PLAKET VE DİPLOMALARI VERİLDİ
banner287
Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi'nin 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı Mezuniyet Töreninde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Belediye Başkan Yardımcısı Bahaettin Cömert ve okul müdürü Mehmet Fahri Borazan dereceye giren öğrencilere plaket ve diplomalarını verdiler. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’ne katkıda bulunan iş adamlarına plaketlerin takdim edilmesinin ardından ise mezun olan öğrenciler diploma törenini sonu itibariyle keplerini havaya atarak mezun olmanın sevincini yaşadılar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 19:53

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306