Malkara'da 2. etap doğal gaz alt yapı çalışmaları başladı

Malkara'da 1. etapta yer alan mevkiiler doğal gaza kavuştu. İlçenin diğer bölgelerinin de doğal gaza kavuşması için 2. etap doğal gaz alt yapı çalışmaları 21 Haziran 2022 Salı günü başladı.

Malkara'da 2. etap doğal gaz alt yapı çalışmaları başladı

Çerkezköy Bakış-Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Sevdamız Malkara diyerek çıktığımız yolda ilçemizin tamamını doğal gaza kavuşturma hayalimize bir adım daha yaklaşıyoruz.” dedi.


“AMACIMIZ TÜM MALKARALI HEMŞEHRİLERİMİZİ DOĞAL GAZLA BULUŞTURMAK”


Yurdakul, “Hemşehrilerimizin uzun yıllardır beklediği doğal gaz alt yapı çalışmalarının 2. etap çalışmaları Camiatik Mahallesi Altıntaş Sokak’ta GAZDAŞ yetkili firması tarafından başladı. Doğal gazın halkımız için öneminin farkındayız. 2021 yılında 1. Etapta bölgesinde yer alan vatandaşlarımız doğal gazı kullanmaya başladı. Amacımız tüm Malkaralı hemşehrilerimizi doğal gazla buluşturmak. Bunun için 2. Etap doğal gaz alt yapı çalışmalarına başladık. Belediye olarak çalışmaların yapılacağı cadde ve sokaklarımızı yol yenileme programımıza alarak, vatandaşlarımıza en kısa zamanda sorunsuz yollarla ulaşım imkânı sağlamak için üst yapı çalışmalarımıza da hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Çok sevdiğimiz hemşehrilerimizi mutlu etmek, onları modern şehrin imkânlarıyla buluşturmak, ilçemize en güzel hizmetleri sunabilmek için ekiplerimizle birlikte daha güzel bir Malkara için tüm gücümüzle canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.