Mangal Evi'ne görkemli açılış

Çerkezköy Aile Kasabı ve Mangal Evi, Gaziosmanpaşa Mahallesi Fatih Caddesi Numara 6'da hizmete açıldı.

Mangal Evi'ne görkemli açılış

Çerkezköy Fatih Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Çerkezköy Aile Kasabı ve Mangal Evi düzenlenen görkemli açılış töreni ile Çerkezköylülerin hizmetine girdi. İşletme sahibi Selçuk Karslıoğlu, 3’üncü şubelerinin tüm Çerkezköy’e hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Aile Kasabı ve Mangal Evi, Gaziosmanpaşa Mahallesi Fatih Caddesi Numara 6’da hizmete açıldı.

GENİŞ KATILIM

Dün saat 14:00’da yapılan açılışa Tekirdağ Vali Yardımcısı Şemsettin Erkaya, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkan Vekili Adem Sekmen, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Muzaffer Yaztepe, Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

HAYIRLI OLSUN

Açılış öncesi konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yeni işletmenin tüm Çerkezköy’e hayırlı olması temennisinde bulundu. Akay, belediyenin örnek sokak projesi arasında Fatih Caddesi’nin de yer aldığını ifade ederek, “Çerkezköy Aile Kasabı ve Mangal Evi’nin açıldığı bu cadde üzerinde örnek sokak projelerimiz yapılacak. Gelişen ve büyüyen Çerkezköy’e Mangal Evi hayırlı olsun. Umut ediyorum bu projelerimiz ve yeni işletmelerimizle Çerkezköy güzel geleceklere kavuşacaktır.” dedi.

DUA İLE AÇILDI

Başkan Akay’ın konuşmasının ardından yapılan dua ile açılış kurdelesi kesilen Çerkezköy Aile Kasabı ve Mangal Evi’nde davetlilere ikramda bulunuldu.

HER TÜRLÜ ET ÇEŞİDİ MEVCUT

İşletme sahibi olan Selçuk Karslıoğlu 3’üncü şubelerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, işletmelerinde kırmızı ve beyaz et olmak üzere tüm
çeşitlerin mevcut olduğunu ifade etti. Karslıoğlu, açılışın ardından ise kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yorumlar 1
arif 27 Şubat 2016 02:08

Başkan çok güzel iş yeri açıyorsun..bi ara Fevzipaşa mahallesinde mahfettiginiz yolların sokakların açılışınıda yapta çamurdan pislikten kurtulalım....