Meclis Eylül'e kadar tatile girdi

Çerkezköy Belediyesi'nin Temmuz ayı Meclis toplantısı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığında Çerkezköy Kent Konseyi Konferans Salonu'nda tamamlandı.Meclis, alınan karar gereği Eylül ayına kadar tatile girdi.

Meclis Eylül'e kadar tatile girdi

Çerkezköy Bakış - Meclis üyeleri, Salı günü gerçekleştirilen Temmuz ayı Meclis toplantısının 1. oturumunda ilgili komisyonlara havale edilen gündem maddeleri görüşerek karara bağlamak için Vahap Akay başkanlığında Kent Konseyi Salonunda toplandı.
Açılış ve yoklama ile başlayan Temmuz ayı Meclis toplantısının ikinci oturumunda İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen Çerkezköy sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki Belediye Hisselerinin satışının müzakeresi, Plan ve Proje Müdürlüğü’nün 22 Haziran 2017 gün ve 178 sayılı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün Çerkezköy İstasyon Mahallesi 1577 ada 3 parselin plan değişikliğine ilişkin kurum raporu hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi ve Turgut Mesutol’un 31 Mayıs 2017 gün ve bila sayılı İstasyon Mahallesi 1590 Ada 3 parsel 1591 Ada 3 ve 6 parsele ait 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği hakkındaki dilekçesinin müzakeresi oy birliğiyle kabul edildi.
 

MECLİSE 1 AY ARA

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay bir sonraki meclis toplantısının 6 Eylül 2017 tarihinde yenilenen Belediye Meclis Salonu’nda yapılacağını ifade etti.