Türkiye’de sağlık sektöründe kalite standartlarının öncüsü olan Memorial Sağlık Grubu, 24 yıldır sektöre yön veren hizmetleriyle uluslararası alanda saygın bir konuma sahiptir. Memorial, Turquality ile markalaşma sürecini başarıyla tamamlayarak dünya çapında tanınan bir referans merkezi haline gelmiştir.

Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği Turquality Programı kapsamında denetimleri başarıyla tamamlayan Memorial, uluslararası alanda marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Bu iş birliği ile Memorial, dünyanın en iyi markaları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Memorial Sağlık Grubu’nun Vizyonu

Memorial Sağlık Grubu CEO’su Bora Uludüz, Turquality Programı’nın kurum kültürleriyle örtüşen bir değer olduğunu belirtmiştir. Memorial, yılda 3 milyondan fazla hastaya hizmet vererek güvenilir yaşam ortağı olmayı hedeflemektedir.

Uluslararası Alanda Öncü Konum

Memorial Sağlık Grubu, seçkin akademik kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı, etik ilkeler çerçevesinde tanı ve tedavi uygulamaları, ileri teknolojik altyapısı ve hasta bakımında deneyimli ekipleriyle uluslararası alanda da adından söz ettirmektedir. Sağlık turizmi alanında 18 yıllık deneyimi ve öncülüğü ile dünyanın dört bir yanından hastalara hizmet sunmaktadır.

Esenler'de otomobilin çarptığı yaya yaralandı Esenler'de otomobilin çarptığı yaya yaralandı

Yatırımlar ve Genişleyen Hizmet Ağı

Memorial Sağlık Grubu, yurt dışında da büyüme stratejisi doğrultusunda Romanya’da ilk hastane yatırımını gerçekleştirmiştir. Ayrıca, Azerbaycan, Özbekistan, Karadağ gibi ülkelerde hasta irtibat ofisleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Memorial, özellikle Organ Nakli, Onkoloji, Kalp Cerrahisi gibi alanlarda uluslararası hasta kabulü yaparak sağlık turizminde Türkiye’nin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Kaynak: Beyaz Haber Ajansı