MHP'den öğretmenlere ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlere kalem hediye etti.

MHP'den öğretmenlere ziyaret

Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. Aydeniz, öğretmenlerin bir gün değil her gün hatırlanmasını temenni ettiklerini belirterek, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.’’ dedi.

ÖĞRETMENLER ZİYARET EDİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindekiler 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret etti. Ziyaretlerine Atatürk İlkokulu ile başlayan İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindekiler, Okul Müdürü Yakup Dönmez ve öğretmenlerin gününü tebrik ederek kendilerine kalem hediye etti.

HER GÜN HATIRLANMALILAR

MHP Heyeti ziyaretlerine Zübeyde Hanım Anaokulu ve 75.Yıl Ortaokulu ile devam etti. Aydeniz, öğretmenlerin bir gün değil her gün hatırlanmasını temenni ettiklerini belirterek, “Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.’’ dedi.  MHP heyeti ilçedeki diğer okulları da ziyaret etti.