Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediyenin yoğun girişimleriyle TOKİ tarafından hayata geçirilen Süleymanpaşa Millet Bahçesi Projesi'nde geri sayıma başlandı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, başkan yardımcısı Şenol Karaküçük ve belediye meclis üyeleri Tekirdağ halkının kullanımına açılmasına sayılı günler kalan millet bahçesinde incelemelerde bulundu.

Kısa süre içinde resmi açılış töreni gerçekleştirilerek vatandaşların istifadesine sunulacak olan millet bahçesinde son hazırlıklar sürüyor.

Projeyi yerinde değerlendiren Uzunlar, yetkililerden bilgi aldı.

Uzunlar, kentin yakında yeni bir yaşam alanına kavuşacağını belirtti.

"ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN"

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Uzunlar, “Çok yakında kapılarını açacak olan şehrimizin yeni yaşam alanı Süleymanpaşa Millet Bahçesi'nde devam eden son hazırlıkları Başkan Yardımcımız Şenol Karaküçük ile birlikte yerinde gördük. Şehrimizin yeni eğlence ve dinlence merkezini gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldığımız yetkililere işlerinde kolaylıklar diledik. Bu vesileyle, kıymetli hemşehrilerimize de şimdiden hayırlı olsun" diye konuştu.

Şehrin yeni eğlence ve dinlence merkezini gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldıklarını aktaran Uzunlar, millet bahçesinin şimdiden Tekirdağ'a hayırlı olmasını diledi.

Muhabir: Tuba TURHAN

vvv-2