Minik mimarlardan Başkan Akay'a ziyaret

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, geçtiğimiz günlerde Özel Safa Kelebek Anaokulu'nda düzenlenen "Çocuk Gözünde Mimarlık" temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrencileri makamında ağırladı.

Minik mimarlardan Başkan Akay'a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Özel Safa Kelebek Anaokulu Kurucu Müdürü Sezer Polatdemir, Kurum Müdürü Dilara Torun ve Ana Sınıfı Öğretmeni Merve Bayyurt ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.  Ziyarette, geçtiğimiz günlerde Mimarlar Günü dolayısıyla düzenlenen "Çocuk Gözünde Mimarlık" temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrenciler Hüseyin Polatdemir, Ahmet Efe Uğurelli, Poyraz Buğra Kardeş, Asel Erva Alp, Alya Duru Gül, Liya Yaraşır ve Elif Azra Ayan da yer aldı. Öğrenciler yarışma için yaptıkları maket yapılar ile ilgili Başkan Akay’a bilgi verdi.

TEBRİK ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akay, "Çocuk Gözünde Mimarlık" temalı mimari maket yapım yarışmasında dereceye giren öğrencileri tebrik etti. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayan Başkan Akay, “Yarının büyükleri ve yöneticileri olacak yavrularımız, ülkemizi daha güzel, aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak” dedi. Çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkan Akay, Özel Safa Kelebek Anaokulu öğrencileri ile birlikte tüm Çerkezköylü çocukları 23–24 Nisan tarihlerinde Kent Park’ta Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 23. Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerine davet etti.