Miniklerden tiyatro oyunu

Malkara 75. Yıl İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri tarafından, Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 'Umutları Gözyaşlarıyla Karışmış Doğa' adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Miniklerden tiyatro oyunu

Çerekzköy Bakış - Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen tiyatro oyununu, Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler izledi.

Çevre Dostu 1000 Okul Projesi Kapsamında çocuklarımıza, sıfır atık, çevre ve doğa bilinci, iklim değişikliği konularına ilişkin farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen “Umutları Gözyaşlarıyla Karışmış Doğa” adlı tiyatro oyununda öğrencilerin performansı ve çevre mesajları dikkat çekti.

Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, tiyatro oyununun oluşumundan sahnelenmesine kadar emeği geçen tüm öğretmenlere, öğrencileri ve ailelerine teşekkürlerini sunarak tebrik ettiler.