Moral kahvaltısına galibiyetli teşekkür

U-19 ligi C grubunda mücadele eden Çerkezköy Doğanspor takımı ve yöneticileri ligin ilk maçı öncesinde kendileri için organize edilen kahvaltı programında bir araya geldi.

Moral kahvaltısına galibiyetli teşekkür

Çerkezköy Bakış - Mekan Cafe Bistro işletmecileri Özer Adalı ile Neşat Küçük tarafından organize edilen moral kahvaltısının ardından açıklamalarda bulunan takımın çiçeği burnunda teknik direktörü İsmail İnan, “Güzel bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. İyi bir ekip kurduk ve iyi bir ruh yakaladık. İnşallah bunu sezon içerisinde sahaya da yansıtacağız. Çerkezköy Doğanspor’a yakışan mücadeleyi vereceğiz ve sezon sonunda da ligi inşallah hedeflediğimiz yer olan zirvede bitireceğiz, kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Oyunculara başarılar dileyen işletme sahibi Özer Adalı ise, “Çerkezköy Doğanspor takımına desteğimiz her zaman devam edecektir. İnşallah ligi şampiyon olarak tamamlarlar ve Çerkezköy’ü en iyi şekilde temsil ederler” ifadelerine yer verdi.
 

LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI

Veliköy Sahasında Çerkezgücüspor ile karşı karşıya gelen Doğanspor U-19 takımı müsabakadan 4-0’lık galibiyetle ayrılarak lige galibiyetle başlamış oldu.