Motivasyon söyleşisi

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş'ün katılımıyla Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin, YKS Hazırlık Yaz Kampı kapsamında motivasyon söyleşisi düzenlendi.

Motivasyon söyleşisi

Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin, YKS Hazırlık Yaz Kampı Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş'ün motivasyon söyleşisiyle başladı. 

Gümüş, yaptığı konuşmanda, "Bu yarışı; zamanı, stresi en iyi yönetenler ve okuduğunu anlayanlar kazanacak. En iyi üniversitelerden en iyi derecelerle mezun olup ülkesini seven, vefa ile hizmet eden gençler bu yarışın gerçek kazananları olacaktır. Ve unutmayın, yola bu bilinç ve azimle çıkmak başarıyı yakalamada rehberiniz olacaktır." ifadelerine yer verdi. 

1 AY SÜRECEK

25 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında haftanın 4 günü gerçekleştirilecek olan ve 2 sayısal 2 eşit ağırlık sınıfından oluşan yaz kursunda; Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Kur'an-ı Kerim, Edebiyat, Tarih, Coğrafya derslerinin yanı sıra trekking, piknik, kamp, bilim uzay-gözlem, soru çözüm teknikleri, sınava hazırlık ve motivasyon semineri, okçuluk, futbol ve voleybol turnuvası gibi sosyal etkinlikler de yer alacak.
 

Motivasyon söyleşisi
Çerkezköy Bakış Gazetesi