Müjgan- Serkan Karagöz Anaokulu'nda mezuniyet heyecanı

Çerkezköy Müjgan- Serkan Karagöz Anaokulu'nda mezuniyet heyecanı yaşandı. Okulun minik öğrencileri yeni eğitim ve öğretim yılında ilkokula gidecek.

Müjgan- Serkan Karagöz Anaokulu'nda mezuniyet heyecanı

Çerkezköy Bakış-Müjgan Serkan Karagöz Anaokulu mezuniyet günü düzenledi. 74 okul öncesi öğrencisini mezun veren anaokulunun bahçesinde düzenlenen programa hayırsever Müjgan-Serkan Karagöz çifti, okul öğretmenleri öğrenciler ve veliler katıldı.


Burada bir konuşma yapan Serkan Karagöz, “Bizim çocuklarımız, hepimizin çocukları dolayısıyla bu güzel yavrularımızın mutlu olmaları, eğitimli olmaları eğitimde en güzel yerlere gelmeleri bizim için Karagöz ailesi olarak gerçekten olmazsa olmazımızdır. Biz de bu nedenle eşimle birlikte yıllardır eğitime hep hizmet vermeye çalışıyoruz. Sevgili eşim Müjgan hanımla birlikte el ele, gönül gönüle verdiğimiz Müjgan-Serkan Karagöz Anaokulunun marka bir okul olduğunu görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu arada sevgili okul müdürümüz Didem Hanım’a buradaki sevgili öğretmenlerimize yardımcılarımıza hepsine gönülden çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Konuşmaların ardından öğrenciler, hazırladıkları gösterileri sundu ve program karne töreni ile sona erdi.