Namağlup şampiyon oldular

Türkiye İşitme Engelliler Voleybol 2. Ligi'nde mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik Spor Kulübü sporcuları, çıktıkları tüm maçları kazanarak namağlup şampiyon oldular.

Namağlup şampiyon oldular

Çerkezköy Bakış-10-12 Haziran tarihlerinde Karabük’te oynanan Türkiye İşitme Engelliler Voleybol 2. Ligi karşılaşmalarında Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı damga vurdu.


TÜM MÜSABAKALARI KAZANDI


Temsilcimiz, grubunda Yozgat İESKD, Çorlu Gençlerbirliği İESK, Çorlu Trakya SK, Çorum İESKD, Çankırı İESKD ve Başkent İESKD takımları ile karşı karşıya geldi. Çıktığı tüm müsabakaları kazanan temsilcimiz, grubunu namağlup tamamlayarak şampiyon oldu.


BAŞARILAR DİLEDİ


Türkiye İşitme Engelliler Voleybol 2. Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımını başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Temsilcimiz, önümüzdeki sezon kentimizi Türkiye İşitme Engelliler Voleybol 1. Ligi’nde temsil edecek. Bu vesile ile bir kez daha sporcularımızı, kentimize yaşattıkları gururdan dolayı tebrik ediyor, önümüzdeki sezon 1. Lig’de başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.