Stresten uzaklaşmak isteyenler "kent bahçeciliği"ne yöneliyor Stresten uzaklaşmak isteyenler "kent bahçeciliği"ne yöneliyor

Ne Olacak Halim filminin konusu, playboy hayatı yaşayan ünlü sunucu Halim Pekyaman'ın ilginç hikayesine odaklanıyor. Ne Olacak Halim filmi konusu nedir? Ne Olacak Halim oyuncuları kimler?

Çocukken ailesi tarafından baş belası olarak görülen Halim, bu sebeple çocuklara karşı bir nefret geliştirir. Günlerini playboy hayatı yaşayarak geçiren Halim'in hayatı, bir gün yayın sırasında çocuklar hakkında ileri geri konuşmasıyla tamamen değişir. Toplum tarafından linç edilip çocuk düşmanı ilan edilen Halim, çalıştığı kanaldan da kovulur. Biraz uzaklaşmak isteyen Halim, yıllar önce yatırım amacıyla aldığı Kuşadası'ndaki yazlık eve gitmeye karar verir. Burada, kocası tarafından terk edilmiş ve dört çocuğu ile hayat mücadelesi veren Melek ile tanışır. Melek'e aşık olan Halim, kaderin cilvesiyle Melek'in çocuklarına bakıcılık yapmak zorunda kalır ve bu süreçte kendini keşfetmeye başlar.

Ne Olacak Halim Oyuncuları Kimlerdir?

10 Mart 2023 tarihinde vizyona giren Ne Olacak Halim filminin oyuncu kadrosunda birçok tanınmış isim yer alıyor. Filmin başrollerinde Emre Altuğ, Algı Eke ve Lemi Filozof bulunuyor. Ayrıca, Selen Domaç, Yaman Tümen, Bihter Yaman, Atlas Öğün ve Uras Ege Limon da filmde önemli rollere sahip. Semra Dündar'ın yönetmenliğini üstlendiği film, bu akşam NOW TV'de izleyicilerle buluşacak. Özellikle Halim'in çocuklara karşı olan tutumunun değişimi ve Melek ile olan ilişkisi, filmin ana temalarını oluşturuyor. Ne Olacak Halim, izleyicilere duygusal ve eğlenceli anlar vaat eden bir yapım olarak öne çıkıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ