Öğrencilere tablet desteği sağlandı

Çerkezköylü hayırseverlerin pandemi nedeniyle uygulanan uzaktan eğitim faaliyetleri kapsamında teknolojik ürünlere erişim sıkıntısı yaşayan ve öğrenimini sürdüren öğrencilere destekleri sürüyor. Bu kapsamda engelli vatandaşların çocuklarına tablet desteği sağlandı.

Öğrencilere tablet desteği sağlandı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret ederek, dağıtılacak tabletlerden bazılarını engelli vatandaşların çocuklarına hediye etti. Teslim töreninde, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar da hazır bulundu.
Hayırseverlere şahsı ve öğrenciler adına teşekkür eden Kaymakam Abban, “Bizler bu zorlu süreçte her zaman halkımıza ve çocuklarımızın eğitim öğretim faaliyetlerine destek olarak milletine, vatanına, devletine faydalı yararlı bireyler yetişmesini amaçlamaktayız. Tüm İş insanlarının ve maddi durumu iyi olan halkımızın bu zorlu süreçte uzaktan eğitim faaliyetlerine erişimde sorun yaşayan öğrencilerimize yardımcı olmaya davet ediyorum” dedi.