Öğretmen ile veliler kan bağışında bulundu

Mevlana İlk ve Ortaokul öğretmenleri ile velileri kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Öğretmen ile veliler kan bağışında bulundu

Mevlana İlk ve Ortaokul öğretmenleri ile velileri kan bağışı kampanyası düzenlendi. Saat 12.00-18.00 saatleri arasında düzenlenen kan bağışı kampanyasında 30 ünite kan toplandı.

Çerkezköy Bakış - Kızılay Kan Merkezi Çorlu Şubesi ile Mevlana ilk-Ortaokulu’nun organize ettiği kan bağışı kampanyasında okul öğretmenleri ile velilerden 30 ünite kan toplandı.

30 ÜNİTE KAN TOPLANDI

Kan Bağışı Kampanyasında Kızılay Çorlu Kan Merkezi’nden gelen doktor ve hemşireler okulun konferans salonunda dün saat 12.00-18.00 arasında düzenlenen kan bağışı kampanyasında öğretmen ve veliler yoğun ilgisine teşekkür ettiler.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Velilerin büyük bir ilgi gösterdiğini ifade eden Kızılay yetkilileri, “Büyük duyarlılık gösteren öğretmen ve öğrenci velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Kan ihtiyacı olan Türkiye’de sayısı belli olmayan hastalarımız var. Hayat kurtarmak sosyal sorumluluk çatısı altındaki en büyük sorumluluklarımızın başında geliyor. Unutulmamalı ki bir gün bizim de verilecek bir ünite kana ihtiyacımız olabilir” açıklamasında bulundular.