Ölümden döndü

Çerkezköy'de aynı yerde ikamet ettiği öğrenilen iki arkadaş arasındaki tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. İsmi öğrenilemeyen kişi, birlikte hurda topladığı Yusuf Y.'yi bıçakladı. Yusuf Y., bıçak darbesinin toplayıp koltuğunun altında taşıdığı hurda kağıt ve poşete isabet etmesi sayesinde ölümden döndü.

Ölümden döndü

Çerkezköy Bakış- Olay, İstasyon Mahallesindeki TIR Parkının bulunduğu yerde meydana geldi. Parkın yakınındaki kulübede birlikte kaldığı iddia edilen hurda toplayıcısı 58 yaşındaki Yusuf Y. ile ismi henüz öğrenilemeyen kişi arasında tartışma çıktı.
Tartışmasının ardından şüpheli, Yusuf Y.’ye bıçakla saldırdı. Ardından da koşarak boş arazide gözden kayboldu. Çevredekiler ise durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.
Yusuf Y., bıçak darbesinin koltuğunun altındaki poşet ve kağıtlara isabet etmesi sayesinde olayı hafif yaralı olarak atlattı. Olayın bir anda yaşandığını belirten Yusuf Y.,  “Topladığım poşetler ve kağıtlar bıçağın saplanma hızını yavaşlattı. Yoksa bıçak darbesini daha ağır alabilirdim ve ölebilrdim.” dedi.
Gelen sağlık ekipleri koltuğunun altından yaralanan Yusuf Y.’yi ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırdı.
Polis ekipleri ise çevrede yaptığı aramaya rağmen şüpheliyi bulamadı. Olayla ilgili polisin başlattığı tahkikat devam ediyor.