Ölümden son anda kurtarıldı

Çerkezköy'de 5 katlı apartmandaki bir daireden yoğun gaz kokusu gelince bina sakinleri durumu polis, itfaiye ve GAZDAŞ ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler kapıyı çaldı, ancak açılmayınca camdan içeri girildi. Mutfakta baygın halde bulunan ve intihara teşebbüs ettiği iddia edilen 28 yaşındaki bir çocuk babası O.H. hastaneye kaldırıldı.

Ölümden son anda kurtarıldı

Çerkezköy Bakış - Olay, İstasyon Mahallesi Mercan Sokak üzerinde bulunan 5 katlı bir apartmanın zemin katındaki O.H.’nın yaşadığı dairede yaşandı.
Bina sakinleri, daireden ağır gaz kokusu gelince hemen durumu polis, itfaiye ve GAZDAŞ ekiplerine bildirdi. Kısa sürede gelen ekipler, kapı açılmayınca eve camdan içeri girdi. Yapılan araştırmada eşi tarafından bir süre önce terk edildiği iddia edilen bir çocuk babası O.H.’yı mutfakta yerde baygın halde buldu. Mutfaktaki ocağın ise vanalarının açık olduğu ve gaz yaydığı belirlendi. Bina ise gaz kokusu nedeniyle komple tahliye edildi. GAZDAŞ ekipleri de hemen gaz akışını kesti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Çağırılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından O.H. ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin başlattığı tahkikat sürüyor.