Orhan, yeniden başkanlığa seçildi

Atatürkçü Düşünce Derneği  (ADD) Çerkezköy Şubesi'nin 11'inci Olağan Genel Kurulu toplantısı yapıldı. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Dündar Orhan yeniden başkanlığa seçildi.

Orhan, yeniden başkanlığa seçildi

Çerkezköy Bakış- Atatürkçü Düşünce Derneği Çerkezköy Şubesi’nin 11’inci Olağan Genel Kurul toplantısı dernek binasında yapıldı.
Açılış ve yoklama ile başlayan kongrede saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan heyeti oluşturulurken, divan başkanlığına ADD Çerkezköy Eski Şube Başkanı Ali Çevikyiğit getirilirken, üyeliklere ise Muharrem Soyak ve Seçkin Terek getirildi.
Divan heyeti seçiminin ardından mevcut başkan Dündar Orhan bir konuşma gerçekleştirdi. Orhan’ın konuşmasının ardından yönetim ve denetim kurulu raporu görüşülüp oy birliği ile kabul edildi. Tahmini bütçenin görüşülüp oy birliği ile kabul edilmesinin ardından seçimlere geçildi. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Dündar Orhan yeniden başkanlığa seçilirken, Orhan’ın yönetim kurulunda Nurtekin Erol, İlhan Temur, Muammer Soyak, Hülya İğdeli, denetim kurulunda Turhan Akay, Seçkin Terek, Fevzi Özbay, disiplin kurulunda ise Sinan Aksözek, Sadık Zeytünlü, Fatih Yavaş yer aldı.