Orta refüj Kasım'da kalkıyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Atatürk Caddesi'ndeki orta refüjün önümüzdeki ay kaldırılacağını açıkladı.

Orta refüj Kasım'da kalkıyor

Çerkezköy Bakış - Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Bakış Gazetesini ziyaret etti. Akay’ı, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, Haber Müdürü Fırat Keskinkılıç ile muhabir Emrah Çoğalan karşıladı. Akay, gazetecilerin gününü kutladı. Akay, yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi hazırlattıkları ve tüm ilçe geneline dağıtmayı planladıkları üzerinde Atatürk’ün portresi bulunan Türk Bayrağından Bakış Gazetesi çalışanlarına da hediye etti.
Gazetecilerin kamuoyunu aydınlatmak için çok önemli bir görev icra eteğini belirten Akay,  2 Ekim tarihinde günlük olarak yayınlanmaya başlayan Kapaklı Bakış Gazetesi’nin de hayırlı olmasını diledi. Çerkezköy Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan’da ziyaretten dolayı Başkan Akay’a  teşekkür etti
 

CEZA YAZMA YETKİMİZ YOK

Akay, ziyarette gündeme ilişkin açıklamalarda da bulundu. Öztrak Caddesinde yaşanan ikili parklara değinen Başkan Akay,  zabıta ekiplerini ceza yazmaya yetkisi olmadığını, ancak sürücülerin uyarıldığını belirtti.
 

KASIM’DA ORTA REFÜJ KALKACAK

Tek yön uygulamasının ardından Öztrak Caddesindeki orta refüjün kalktığını hatırlatan başkan Akay, Kasım ayı itibariyle de Atatürk Caddesindeki orta refüjün kalkacağını, ağaçların ise sökülerek koruma altına alınacağını açıkladı. Akay, Atatürk Caddesindeki bu çalışmaların Kasım ayı sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti.

Yorumlar 6
Gelme 30 Ekim 2017 22:34

Çerkezköy'de en büyük sorun otopark sorunu fakat otopark yapımı SIFIR! Kanun otopark yapmadan İSKAN VERME diyor bir de . Trafiği rahatlatmak için çözüm tek yön MÜŞ.Sorun ve çözüm arasındaki ilşkiyi anlayan anlatsın.Ha bir başka çözüm de yolları daraltıp bisiklet yolu yapmak otopark yapılmadığı gibi yol kenarındaki park yerlerini de yok etmek , içlerinden hiç kimse çıkıpta ya napıyorsunuz demezmi Allahaşkına bunlara ?

Vatandaş 25 Ekim 2017 15:32

Teskinin oldugu sokaktan anfiye giden yolda karsidan karsiya gecmek olumle dans etmek gibi..

Bülent Akkoç 25 Ekim 2017 10:30

Tek yön uygulamasına geçilirken tüm zabıta ekipleri konunun takipçisiydi görevlerinin başındaydılar şimdi kim kime dum duma. Saygısız insanımızda bunu fırsat bilip yolun ortasına park edip gidiyor. Ne polisin nede trafik zabıtanın umrunda bile değil yaşanan aksaklıklar.

öztrak 25 Ekim 2017 08:57

Öztrak Caddesini Batırdınız şimdi atatürk caddesine geldi, Gün içinde öztrak tek şerite düşüyor,

Trafik 24 Ekim 2017 17:11

Trafik asıl o zaman ayvayı yiyecek. Şimdiki haliyle en azından araçlar dümdüz gidebiliyor. Refüjü sökünce kazalar patlayacak.Görün siz o zaman asıl

ahmet 24 Ekim 2017 09:27

öztraktaki ikili parkları polis görmezden geliyor dönüp bakmıyor bile