OSB turnuvasında 2. tur maçları oynandı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen fabrikalar arası futbol turnuvasının 2. tur müsabakaları tamamlandı. Yapılan maçlarda 3M, Almodo ve Hattat Traktör takımları galip gelerek hanelerine 3 puan yazdırdı.

OSB turnuvasında  2. tur maçları oynandı

Çerkezköy Bakış - ÇOSB Spor Komplekslerinde yapılan turnuvanın ikinci tur ayağının ilk maçında Almodo takımı ile Emre Tekstil takımı karşı karşıya geldi. Turnuvada bir iddiası bulunmayan Emre Tekstil bir kişi eksik çıktığı mücadeleden 11-1’lik farklı skor ile mağlup ayrıldı. Grupta 6 puanı bulunan Almodo Tekstil bu galibiyet ile puanını 9’a yükseltti.
 

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Grupta bir diğer mücadele 3M ile Koçak arasında oynandı. Kıran kırana geçen mücadeleye bir de her iki takımın taraftarları da destek verince ortaya seyri güzel bir mücadele çıktı. Karşılaşma 3M’in 4-2’lik skoru ile tamamlanırken maç sonu 3M taraftarları büyük sevinç yaşadı. Bu galibiyet ile birlikte 3M puanını 9’a yükseltti.
 

BROSS TEKSTİL HÜSRANA UĞRADI

İkinci turun son müsabakasında ise Bross Tekstil ile Hattat Traktör karşılaştı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki takım temkinli oynarken Hattat Traktör rakibini oyun dışı bırakmayı başardı ve sahadan 11-1’lik farklı skor ile ayrıldı. Galibiyetin ardından 6 puanda bulunan Hattat Traktör puanını 9’a yükseltti.