Öztrak Caddesi'nde çalışmalar başladı

Çerkezköy'de Atatürk Caddesi'nin ardından Öztrak Caddesi'nde alt ve üstyapı çalışmalarının startı verildi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri asfalt kazıma çalışmasına başladı. Çalışmaların bu yıl içinde tamamlanması hedefleniyor.

Öztrak Caddesi'nde çalışmalar başladı

Çerkezköy Bakış - Sanayi nedeniyle nüfusu her geçen gün artan, altyapı ve içme suyu hatlarının yetersiz kalmaya başladığı Çerkezköy’de, ilçenin geleceğine yönelik olan dev altyapı ve üstyapı çalışmaları sürüyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde Atatürk ve Öztrak Caddelerini kapsayan proje, Atatürk Caddesi'nin ardından bugün itibariyle Öztrak Caddesi’nde de başladı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı TESKİ tarafından kazı çalışmaları öncesi asfalt kazıma işlemine başlandı. Çalışmalar kapsamında altyapı ve içme suyu hatları yenilenecek, caddenin üstyapısı tamamen değiştirilecek. Çalışmaların 2022 yılı içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Yorumlar 7
Muhammed 13 Nisan 2022 02:08

Daha siz kaç yıldır çarşıyı halledemediniz

Gerek yok 12 Nisan 2022 20:30

Yollarımızı maffettiniz bitiremediniz yolları kazımakla heryer köstebek cukuruyla kaynıyor sayenizde aracımı sanayiden cıkartamıyorum iki günde bir sanaiye gitmek sorunda kalıyorum

Vatandaş mazlum 12 Nisan 2022 18:48

Atatürk caddesindeki ilk eziyet bitmeden 2. Eziyet başlayacak. 14 ayda hepsi bitecekti. 10 ay geçti daha 100 metresi bile bitmedi.

Alihiracal 12 Nisan 2022 17:31

Çok yavaş ilerliyor şehrin içersinde tirafik felç oluyor kısa zamanda bitse iyi olur

Ahmet solak 12 Nisan 2022 14:56

Yandık desenize yine 1 sene sürer trafik alt üstolur

murat 12 Nisan 2022 10:02

daha ataturk caddesi bitmedi bi yer bitmeden yere. aslandi adim atacak yer yok carsi karisti iyice

Ramadan Karaca 12 Nisan 2022 06:40

Bu nasıl bir hizmet, ana caddenin biri bitmeden, Çerkezköy'deki trafik sorunu hiç mi düşünülmüyor da diğer ana caddeye başlanıyor anlamış değilim. Sanki vatandaşın hayatını zorlaştırmak amaçlanıyor. Bu çalışmalara güzel ama bazı alternatif çözümler gerekmez mi ? Hiç unutmam köprü yapılırken de aynı hatalar yapılmıştı. Bu yüzden İstasyonda bir kış günü bir tır aracının yolu kapatması sonucu tam 6 saat Belediye meydanına aracımla gelebilmek için araç kuyruğunda beklemek zorunda kalmıştım. Hele ön üç de bekleyen ve aracıda küçük çocuğu da bulunan bir astsubay kardeşim yanıma geldi dert yandı ağbi evime 500 metre mesafe kaldı. Ben kar tipi demeden hiç böyle çile çekmeden Kayseri"den geldim. Bu nasıl bir iştir. Aklım ermedi dediğini hiç unutmadım. Böyle bir çile nasıl unutulur. Sorarım siz yetkililere.