Öztrak'ta kaza, Asbaş ağır yaralı

Öztrak Caddesi üzerinde seyir halinde bulunan Kenan Türk yönetimindeki araç, yolun karşısına geçmeye çalışan Remzi Asbaş'a çarptı.

Öztrak'ta kaza, Asbaş ağır yaralı

Öztrak Caddesi üzerinde seyir halinde bulunan Kenan Türk yönetimindeki araç, yolun karşısına geçmeye çalışan Remzi Asbaş’a çarptı. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mustafa Asbaş, Çerkezköy Doğanspor Kulübü Başkanı Kazım Asbaş ve Sabri Asbaş’ın babaları, 94 yaşındaki Remzi Asbaş’ın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Çerkezköy Bakış - Kaza dün saat 14.00 sularında, Öztrak Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre: Kipa istikametinden, Altıyol Kavşağı istikametine seyir halinde olan Kenan Türk yönetimindeki 59 TH 268 plakalı otomobil, yolun karşına geçmek isteyen Remzi Asbaş'a çarptı. Kazada ağır yaralanan Asbaş, kazayı yapan araç sürücüsü tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
HAYATİ TEHLİKESİ VAR
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mustafa Asbaş, Çerkezköy Doğanspor Kulübü Başkanı Kazım Asbaş ve Asbaş Gıda’nın sahibi Sabri Asbaş’ın babaları olan 94 yaşındaki Remzi Asbaş’ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar 4
Trafik allaha emanet 17 Ağustos 2015 15:44

Çerkezköydeki araç sürücülerine tekar sınav yapılsa büyük bir kısmı ehliyet alamazlar. Denetimlerin daha sık ve ciddi yapılması gerekir. Gazeyede çokan haber üzerine 3-4 günlük günü kurtarmaya yönelik denetimler kural tanımayan sürücülere yetmiyor. Çıkın caddelerde alıcı bir gözle trafiği izleyin, kazaların az bile olduğunu göreceksiniz.

MEHMET 16 Ağustos 2015 17:17

GEÇMİŞ OLSUN ,ACİL ŞİFALAR

Şifa 16 Ağustos 2015 16:00

Rabbim tez zamanda şifa versin inşAllah

NAMIK AYKANAT 16 Ağustos 2015 15:04

GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN.