Parlement shop açıldı

İşletmeciliğini Turgut Durmuş'un yaptığı ve parfüm ürünlerinin satıldığı Parlement Shop isimli işyeri, düzenlenen açılış töreni ile Çerkezköylülerin hizmetine girdi.

Parlement shop açıldı

Çerkezköy Bakış-Gazi Mustafa Kemal Mahallesi Özcan Sokak üzerindeki Parlement Shop’un açılışına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Gümüş, Nedim Yılancı, Mustafa Gümüş, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, Park Bahçeler Müdürü Gülşah Dönmez, meclis üyeleri, iş insanları, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ömer Karadeniz, siyasiler, STK temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.


“HAYIRLI OLSUN”

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Durmuş ailesini tebrik ediyoruz. İnşallah Durmuş ailesine hayırlar getirir. Bol bereket getirir. Kazanç getirir. Bir kez daha bu zorlu dönemde Çerkezköy’e böyle bir işletme kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“TEŞEKKÜR ETTİ”

Parlement Shop işletmesi sahibi Turgut Durmuş ise, açılışlarına katılan herkese teşekkür etti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetliler mağazayı gezdi.