Pehlivan'dan Kaymakam Duru'ya ziyaret

Antalya'da gerçekleştirilen 9'uncu Uluslararası Turkish Open Taekwondo Turnuvası'nda dereceye giren Çerkezköylü sporcu Beyzanur Pehlivan, Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru'yu ziyaret etti.

Pehlivan'dan Kaymakam Duru'ya ziyaret

Çerkezköy Bakış - 49 ülkeden bin 250 sporcunun katıldığı 9’uncu Uluslararası Turkish Open Taekwondo Turnuvası Antalya’da gerçekleştirildi.Gerçekleştirilen turnuvaya Çerkezköy’den katılan Çerkezköy Oğuz Güzel Spor Kulübü Derneği Sporcusu Beyzanur Pehlivan gümüş madalya kazandı. Daha önce de Türkiye üçüncülüğünün yanı sıra, ulusal ve uluslararası arenada Çerkezköy’ü başarıyla temsil eden Milli Sporcu Beyzanur Pehlivan, Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru’yu ziyaret etti.

“BİZLER HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade eden Kaymakam Duru; “Spora çok önem veriyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için, onları spora yönlendirmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kızımızın başarısı şahsımı ve ilçemizi gururlandırmıştır. İlçemizi ulusal ve uluslararası arenada temsil eden Beyzanur’un başarısı ilçemiz gençlerine de örnek olacaktır. Sizleri ve ailenizi kutluyorum. Okul müdürümüz Yavuz Kara ve kızımızın babası Harun Pehlivan’ı da ayrıca kutluyorum. Başarılarınız daim olsun, bizler her zaman yanınızdayız” dedi.
Ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.