Poliklinikler yeni yerinde

Taşınma işlemlerinin sürdüğü Çerkezköy Devlet Hastanesi'nin yeni binasında dün itibariyle poliklinik hizmeti verilmeye başlandı.

Poliklinikler yeni yerinde

Taşınma işlemlerinin sürdüğü Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin yeni binasında dün itibariyle poliklinik hizmeti verilmeye başlandı. Poliklinik için sabah saatlerinde Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin mevcut binasına gelen hastalar 206 yataklı yeni hizmet binasına yönlendirildi.

ÇALIŞMALARDA SONA GELİNDİ

Nisan ayında MR Ünitesi’nin hizmete girdiği yeni hastane binasına polikliniklerin taşınmasıyla birlikte çalışmalarda sona gelindi. Acil Servis ile Yoğun Bakım Ünitesi’nin de yeni binaya taşınmasıyla birlikte tüm sağlık hizmetleri yeni hastane binasında verilecek.

KAPAKLI’DAKİ POLİKLİNİKLER DE TAŞINDI

Bu arada taşınma işlemleri kapsamında Çerkezköy Devlet Hastanesi’nin Kapaklı Binası’nda bulunan poliklinikler de 206 yataklı Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne taşındı. Hastanenin Kapaklı Binası’na poliklinik hizmeti için gelen hastalar da Çerkezköy’e yönlendirildi. Hastanenin resmi açılışı tüm çalışmaların tamamlanması sonrasında yapılacak.