Polis memurlarına plaketli teşekkür

Saray İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, il içi ve il dışı atamalar sonucu Saray'dan ayrılan polis memurlarına birer hizmet plaketi sunarak yeni görev yerlerinde başarılar diledi. Tabak ayrıca Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak görev uzun yıllar görev yapıp emekliye ayrılan Vahdettin Mengi'ye de plaket takdim ederek emeklilik yaşamında sağlık ve temennisinde bulundu.

Polis memurlarına plaketli teşekkür

Çerkezköy Bakış - Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden ataması il içi ve il dışına yapılan personel birer plaketle taltif edildi.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Saray İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, il dışına ataması yapılan polis memurları Bülent Kaçar, Ergün Karakaş ile Okan Şahin’e yapmış oldukları üstün hizmet, başarı ve gayretleri nedeniyle plaket takdim ederek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ TABAK BAŞARILAR DİLEDİ
Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bir süredir görev yapan Ahmet Yalçın Ergene İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Gülçin Kılıç ise Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, Ergene ile Kılıç’a da hizmetlerinden ötürü birer plaket takdim etti.
MENGİ EMEKLİYET AYRILDI
Bu arada Saray İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda uzun yıllar Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak görev yapan  Vahdettin Mengi emekliye ayrıldı. İlçe Emniyet Müdürü Murat Tabak, Vahdettin Mengi’ye emeklilik hayatında başarılar dileyerek başarı ve sağlık temennisinde bulundu.