Polis Teşkilatı 177 yaşında

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177'nci yılı kutlamaları kapsamında, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Harun Özcan ve beraberindeki emniyet mensuplarını makamında ağırladı.

Polis Teşkilatı 177 yaşında

Çerkezköy Bakış - Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177’nci yılı kutlamaları kapsamında Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Harun Özcan ve beraberindeki emniyet mensupları, Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru’yu makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın 177’nci kuruluş yıldönümünü kutlayacaklarını ifade eden Emniyet Müdürü Harun Özcan, bu kapsamda ilçedeki kurumları ziyaret ettiklerini söyledi. Ziyaretten dolayı Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Harun Özcan ve polislere teşekkür eden Kaymakam Duru, “Türk Polis Teşkilatımızın 177. yıl dönümü münasebetiyle ilçe emniyet müdürümüz Harun Özcan ve polis kardeşlerim sevginin ve saygının sembolü çiçekleriyle ziyaretime geldiler. Ziyarette hoş samimi sohbetle beraber ilçemizle ve ilçemizde görev yapan emniyet mensubu çalışma arkadaşlarımızla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Daha sonra Emniyet Müdürümüzün şahsında Çerkezköy’ümüzde ve ülkemizde görev yapmış ve halen görevlerine devam eden bütün polislerimizin günlerini kutladık” dedi.