Polisleri tehdit etti

Çorlu'da, polis telsizine girerek anons yapan ve gelen polis ekiplerini ise TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un adını kullanarak tehditlerde bulunan A.A. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Çorlu'da yayımlanan bir gazetenin sahibi olduğu ifade edilen ve 2.30 promil alkollü çıkan A.A. hakkında 'Görevli memura mukavemet ve kamu görevini usulsüz üstlenme' suçlarından işlem başlatıldı.

Polisleri tehdit etti

Çerkezköy Bakış - Polis telsizine giren bir kişi Kemalettin Mahallesi Salih Omurtak Caddesi Çeşme Durağı yanında “zarar gören bir şahıs” var yönünde anons yaptı. Bahse konu yere giden polis ekipleri, anonsa giren kişinin Çorlu’da yayın yaptığı ifade edilen bir gazetenin sahibi A.A. olduğu belirlendi.
Polis ekiplerine bilerek ve isteyerek anonsa girdiğini söylediği öğrenilen ve agresif davranışlar sergileyen A.A. polis ekiplerini de TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un adını kullanarak tehditlerde bulundu.
Polis ekipleri A.A.’nın üzerindeki telsizi muhafaza altına alırken, yapılan alkol testinde ise 2.30 promil alkollü olduğu belirlendi. Gerekli işlemler için polis merkezine götürülen A.A. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.