Adaylarla ilk toplantısını yaptı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatında meclis üyesi adayları ile bir araya geldi.

Adaylarla ilk toplantısını yaptı

Çerkezköy Bakış - CHP ve İYİ Parti tarafından oluşturulan Millet İttifakı CHP Çerkezköy Belediye Başkan adayı Vahap Akay,  meclis üyesi adayları ile ilk toplantısını CHP Çerkezköy ilçe Başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıya CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ile meclis üyesi adayları katıldı. Toplantıda yeni belediye meclis üyesi adayları ile önümüzdeki yerel seçim sürecine ilişkin fikir alışverişinde bulundu ve izleyecekleri yol haritası masaya yatırıldı.
Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Vahap Akay’ın meclis üyesi aday listesinde sıralamaya göre Cengiz Memiş, Gökay Keleşoğlu, Nihat Mıstık, Erdal Zengin, Enver Bayram, Taner Bahar, Beytullah Coşkun, Serdar Ürkmez, İbrahim Çekçi, Mehmet Şahin Yılmaz, Dilek Köksal (İYİ PARTİ), Kemal Buzkuş, Memet Kar, Cevdet Aykaç, Gülten Altay, Caner Kurtoğlu, Özcan Cengiz (İYİ PARTİ), Mehmet Kırık, Necat İlhan, Cuma Erce, Emel Danyeli, Mustafa Metin, Aslı Şahinkaya, Hüseyin Oygar Göre, Neriman Bayram, Koray Malkoç, Bülent Tamsalıç, Sedat Çolak, kontenjan aday isimleri ise Nedim Yılancı, Bulut Becerik ve Memet Hanifi Karataş yer almıştı.

32 ÜYE VAR

banner287
Çerkezköy Belediye Meclisinde başkan Vahap Akay ile birlikte toplam 32 meclis üyesi bulunuyor.  Meclis, 18 CHP, 13 AK Parti ve 1 MHP’li meclis üyesinden oluşuyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 9 ay Önce

Bu Vahap boş adam yıllardır bir demirhandere problemi var çözmedi bu konuda üzerinde adaletsizliğinden dolayı hakkım varsa rabbim aynısını bu dünyada ona da versin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510