AK Parti’den Sakatlar Derneği’ne ziyaret

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe ile çok sayıda partili Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış
AK Parti’den Sakatlar Derneği’ne ziyaret

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe ve AK Parti Çerkezköy İlçe teşkilatı Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Partilileri dernek başkan vekili Sakine Varlık karşıladı. Öğe ve Doğan dernek üyelerinin sorunlarını dinledi. Üyeler, en büyük sorunlarının başında rampa azlığı ve engelli geçitlerine araçların park etmesi olduğunu dile getirdi. Ayrıca hastaneler de deprem veya yangın gibi acil durumlarda asansörün kullanım için tercih edilmediğinden dolayı buralarda da rampaların olmasının büyük önem teşkil ettiğini dile getirdiler.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

banner287

Engelli vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Öğe, “Biz her zaman sizler birlik olmaya çalışıyoruz. Sorunlarınız, dertlerinizi de gerekli yerlere ileteceğiz. Ülkemiz büyüyor, bu büyüme de bu alanlardaki yatırımlara, yardımlara da yansıyor. Biz her zaman yanınızdayız” dedi.

“CEZALAR ARTTIRILMALI”


Milletvekili Doğan ise, engelli vatandaşlar karşısında empati yapmanın önemine vurgu yaparak, “Sizin engelleri aşmanızda bizlerin de destek olması lazım. Empati yapmamız gerekli, engelli rampalarına park eden araçlara ise daha cezalar arttırılmalı.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

oy kokan hareketler bunlar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306