Albayrak, tebrikleri kabul etti

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne yeniden başkan olarak seçilen Kadir Albayrak, tebrikleri kabul etti. Öncelikle Süleymanpaşa’da vatandaş ile bir araya gelen Albayrak’ı daha sonra Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör de tebrik etti.

Albayrak, tebrikleri kabul etti

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Kadir Albayrak, tebrikleri kabul etti.

“TEŞEKKÜRLER TEKİRDAĞ”

Başkan Kadir Albayrak, Süleymanpaşa meydanında vatandaşlarla bir araya geldi. Albayrak, vatandaşlardan gelen tebrikleri kabul ederek, “İlçemizde bizleri tebrik eden vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi ilettik. Şehrimizi birlikte yöneteceğiz, destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

banner287

“5 YIL DAHA TEKİRDAĞIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

Albayrak’ı Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, ziyaret etti. Tebrikleri kabul eden Albayrak, desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.  Ayrıca yazılı bir teşekkür açıklaması da yapan Albayrak, “Güzel Tekirdağ’ımıza 5 yıl daha hizmet vermek üzere yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiş olmamdan dolayı başarılarımızın gerçek mimarı olan değerli halkımıza çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum. 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde göreve gelen ilçe Belediye Başkanlarımızı, Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimizi ve mahalle muhtarlarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Hep beraber güzel Tekirdağ’ımızı, Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getireceğiz. Her şey Tekirdağ için.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510