Albayrak’dan Özcan’a ‘zat’ göndermesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yerel seçikler sürecinde isim vermeden kendisine “CHP’li Zat’ diyen Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan’a, Ankara yolculuğu sırasında Sakarya’da bulunan Özcanlar Köfte’de sabah çorbası içerek göndermede bulundu.

Albayrak’dan Özcan’a ‘zat’ göndermesi

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 Büyükşehir Belediye Başkanının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapacağı toplantısı için karayolu ile Ankara’ya gitti. Albayrak, TEM otoyolu Sapanca mevkiinde bulunan Özcanlar Köfte’nin şubesine uğrayan Albayrak, burada çorba içti. Albayrak, yerel seçim sürecinde kendisine “CHP’li zat” diyen şubenin sahibi Mestan Özcan’a göndermede bulundu ve bu molayı  sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu: Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan o zat..., şimdi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Ankara’ya giderken Tekirdağ’ımızın değerli markalarından biri olan Özcanlar Köfte’ye uğrayarak sabah çorbamızı içtik. Özcanlar Köftenin Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Mestan Özcan’a selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Biz ülkemizin ve şehrimizin her ferdini ve her markasını çok seviyoruz. Hemşehrilerimiz bize olan sevgilerini sabahın bu saatinde tüm içtenlikleri ile burada da gösterdiler. Biz de onları tüm içtenliğimiz ile seviyoruz. Kendilerine selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

ZİYARETLERDE BULUNDU

Ankara programı kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Başkan Yardımcıları Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ile Genel Başkan Danışmanı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile genel merkezde bir araya geldi.

11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TOPLANDI

Daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla CHP’li 11 Büyükşehir Belediye başkanı birlikte toplantı gerçekleştirdi. Albayrak, bu toplantı ile ilgili paylaşımında“31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında göreve gelen Büyükşehir Belediye Başkanları olarak, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimizde düzenlenen toplantıda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde bir araya geldik.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510