“Asıl beka sorunu kendileri”

Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın CHP’li adayı Vahap Akay, 5 yıl boyunca Türkiye’nin 7 coğrafyasından, 81 ilinden işi için, aşı için bu topraklara gelen vatandaşlara ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden hizmet ettiklerini söyledi. Akay, “Bizleri beka sorunu olarak göstermeye çalışanlar asıl beka sorununun ta kendisidir.” dedi.

“Asıl beka sorunu kendileri”

Çerkezköy Bakış - Seçim çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı Vahap Akay, Çerkezköy Hayrabolular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.  Burada Akay, 5 yıllık görev süresince yaptığı çalışmaları ve yeni projelerini anlattı. 

“KİM BEKA SORUNU”

Türkiye’nin her şeyden evvel huzura, barışa, kardeşliğe ihtiyacı olduğunu, ayrıştırmaların, ötekileştirmelerin, kamplaştırmaların bitmesi gerektiğini belirten Akay, “Şimdi birileri çıkıp 31 Mart Seçimlerini ‘Beka Meselesi’ haline getirmeye çalışıyorlar. Şimdi bu arkadaşlara soruyorum bu topraklarda 5 yıl belediye başkanlığı yapmış, hizmet etmiş biri olarak ‘Ben beka sorunu muyum?’
Hayatımın hiçbir döneminde, ne dün, ne bugün adı terör örgütleri ile anılan bir yapı ile beraber olmadım, hareket etmedim. Parama para katmak için, para kazanmak için, güç kazanmak için bunlar ile iş birliği yapmadım, faaliyetlerine katılmadım. Şimdi beka sorunu olarak gösterilen yapılarla geçmişimde ortak hareket etmedim. Birileri parasına para katmak için bu yapıların içerisinde bulunurken ben geçmişimde ve bugünümde Allah’a çok şükür böyle yapılarda yer alma gibi bir iz yok. Hayatım boyunca Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, Cumhuriyetin ışığında, ülkesini, milletini seven biri olarak hareket ettim. Şimdi beni nasıl beka sorunu olarak gösteriyorsunuz? Bizleri beka sorunu olarak göstermeye çalışanlar asıl beka sorununun ta kendisidir.” dedi.

“BU BİR YEREL SEÇİM”

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin yerel seçimler olduğuna dikkat çeken Akay, “Vatandaşlarımız 31 Mart pazar günü sandık başına gidecek ve Çerkezköy’ü, Tekirdağ’ı 5 yıl yönetecek, hizmet edecek kadroları seçecek. Bizim 5 yılda yaptığımız çalışmaları, hizmetleri değerlendirecek, projelerimizi inceleyecek. Diğer adayların projelerini, vaatlerini inceleyecek ve elini vicdanına koyarak, seçimini yapacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Karapapak
Karapapak - 6 ay Önce

Sayın Akay Türkiye şu anda her açıdan kuşatılmış ve kuşatmaya devam ediyorlar sen bir belediye başkanı olarak bunu göremiyorsan senin sorunun ama ben şahsım olarak ekonomik ve siyasal açıdan kuşatmayı görüyor ve algılıyorum dolayısıyla vatandaş nereye oy vereceğini elini vicdanına koyarak verecek vatanımız için milletimiz için hayırlısı olsun

Bilge vatandaş
Bilge vatandaş @Karapapak - 6 ay Önce

Saygı değer okur; bence sen ahaber vb. hipnotize eden kanalları izlemeyi vazgeç. Ülkede beka sorunu yok zeka sorunu var hem de hat safhada.

turan..
turan.. - 6 ay Önce

KIZILPINAR BETON YOL ÜSTÜNE ASFALT..????BETON YAPILDI ...ASFALT....UNUTULDU...

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 6 ay Önce

SAYIN BAŞKAN..KOCAMEŞE PİKNİK ALANI YOLU..????

istanbul city..
istanbul city.. - 6 ay Önce

BAŞKAN ..KIZILPINAR MİLLET CADDESİ..KALDIRIM...DURAK SÖZÜ..ÇAY OLDU..

Vatandaş..
Vatandaş.. - 6 ay Önce

Vakit kozuva vakti.. boş laflara karnımız tok...

türk..
türk.. - 6 ay Önce

b/s/h kavşagından tren yolundan geçerken yol çukur yuvası..???

Karapapak
Karapapak @türk.. - 5 ay Önce

Biz at gözlüğü taktık sende beygir gözlüğü tak

Captain
Captain - 6 ay Önce

Sayın Belediye Başkanımız Vahap her zaman yeniden ve daima herkes 5 yıl da yaptıklarını biliyor. Bunu görmeyen bazı at gözlüğü takmış kişi ve kişiler sizi kötülemeye çalıyor. Ne güzel insansınız ki bu oyunlara gelmiyorsunuz.

Ortaçağ zihniyeti
Ortaçağ zihniyeti - 6 ay Önce

Daha belediyede gelir gelmez ırkcılığa başladın. Başladığın yılın sonunda taşeron işçilerinin 80 tanesinin işlerine son verdiniz. Şakın taşeron maşeron demeyin onların işçilerinin kimler tarafından işe alındığını biliyoruz. 80 kişinin işini Böyük şehir yapacak bahanesi ile o insanların ekmeğiyle oynarken Metin Döner i de işe aldın. Ha sahi kaç yıl maaş ödedin. Kaldığımız yerden devam edelim. İşten atılan 80 kişinin yerine partizanlık yaparak kaç kişi işe aldınız. 30 yıldır Çerkezköy de yaşayan biri olarak ilk defa Kafatascılığı senin sayende gördük.ilk yılında bağlık tarafında 1000 m2 yol yaptırdım diye yerel gazete haberinizi yaptı. Yani 10*100 metre. Utanır insan. Belediye işinde anladığınız bu maalesef.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510