Aydeniz’den liste değerlendirmesi

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Cumhur İttifakı kapsamında hazırlanan meclis üyesi listesinin kendileri için memnuniyet verici olduğunu açıkladı. Aydeniz, seçimi Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva’nın kazanması için gece-gündüz çalışacaklarını ifade etti.

Aydeniz’den liste değerlendirmesi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de “Cumhur İttifakı” kapsamında MHP, belediye başkan adayı çıkartmayarak AK Parti’nin adayı Süleyman Kozuva’yı destekliyor. İki partinin ittifak kapsamında birlikte oluşturduğu meclis üyesi listesi dün Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök tarafından Çerkezköy Adliyesindeki İlçe Seçim Kuruluna teslim edildi. Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva’nın 31 kişilik meclis üyesi listesinde 3 MHP’li isim de yer aldı. 31 kişilik meclis listesine MHP’den Koray Önsel 1., Habip Çelik 11., Ali Celal Şahin ise 23. sıradan girdi.  İttifak kapsamında hazırlanan meclis üyesi aday listesi iki parti tarafından da olumlu karşılandı.

banner287
AYDENİZ’DEN AÇIKLAMA

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, beraberindeki meclis üyesi adayları Koray Önsel, Habip Çelik ve Ali Celal Şahin ile birlikte Çerkezköy Bakış Gazetesini ziyaret etti. Ziyarette Aydeniz, listenin kendileri için memnuniyet verici olduğunu belirterek, “Dün itibariyle tüm siyasi partilerin meclis üyesi listeleri belirlenmiş olup YSK’ya teslim edilmiştir. Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy’de Süleyman Kozuva öncülüğünde ortak listeyle seçime girecektir. MHP’den de 3 arkadaşımız listede yer almıştır. Liste bizim için memnuniyet vericidir.” dedi.
Seçim sürecinde durmadan çalışacaklarını belirten Aydeniz, “Genç, dinamik Çerkezköy’e hizmete edebilecek kadrolarla partimizin sloganı olan ‘Çerkezköy ehline emanet’ sloganıyla güçlü meclis yapılanması, güçlü başkanıyla Çerkezköy’e hakkettiği yatırımları getireceğiz. Kazanacağımıza inanıyoruz. Cumhur ittifakı bir seçim stratejisi değildir. Milli birlik ve beraberliğin perçinlendiği ülkemizi 2023, 2053, 2071 vizyonuna taşıyacak bir birlikteliktir.”dedi.
Aydeniz, tüm kadrolarla gece gündüz durmadan, vatandaşların gönlüne dokunarak, Cumhur İttifakı anlatacaklarını ifade etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 14:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510