Aynı mahallede iki toplantı

Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı Vahap Akay ve Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, 19 Mart günü aynı mahallede, farklı noktalarda aynı saatte halka buluşma toplantısı yapacak ve vatandaşlardan destek isteyecek.

Aynı mahallede iki toplantı

Çerkezköy Bakış - Seçimlere sayılı günler kalırken, adaylar da seçmenlerden oy alabilmek için saha çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı Vahap Akay, Gazi Osman Paşa, Veliköy, Bağlık ve Fatih Mahallesinin ardından beşinci halkla buluşma toplantısını 19 Mart günü Fevzi Paşa Mahallesi Camisinin yanında saat 19.30’da yapacak.

banner287
İlk mahalle toplantısını Kızılpınar Mahallesinde yapan Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva ise ikinci toplantısını Akay gibi 19 Mart günü Fevzi Paşa Mahallesinde yapacak. Kozuva, Namık Kemal Bulvarı üzerindeki seçim ofisinin önünden vatandaşlara hitap edecek.

Aynı mahallede, aynı saatlerde toplantı yapacak olan iki adayda birbirine karşı güç gösterisinde bulunmak için alanı hınca hınç doldurmaya çalışacak. Kozuva ve Akay, burada vaatlerini mahalle sakinleri ile paylaşacak ve destek isteyecek. Şimdi kamuoyunda en çok merak edilen konulardan biri ise, hangisi halkla buluşma toplantı alanını daha çok dolduracak oldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 13:46

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmetkalkan
Mehmetkalkan - 8 ay Önce

Süleyman kozuvaya başarılar diliyorum

ses
ses - 8 ay Önce

Biz hic bir partininin uyesi degiliz..Bunu belirtmek istiyorum.oncelikle....Baglik Yapilacak kopru proje yerinin bir cok kisi gibi bende yanlis oldugu dusuncesinndeyim.okullarin basindan baslayip uzunlamasina karsiya kadar koskaca bir kopru ne derecede dogru...mahallenin ulasim sorununu degil . tinercileri uyusturucularin. Ayyaslarin sarhoslarin mekanini baglik mah ortasina tasimaktan ileri gidemicektir..30 40 donum yesil alanin hibesi olacaktir. Nufus artiiyor baglik mah sakinlerini aileleriyle piknik yapmaya hava almaya kopruyemi yoksa tepe deki mesire alanlarina mi gidecek saygilarimla

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 8 ay Önce

YAPARSA KOZUVA YAPAR..

Cerkezköy
Cerkezköy - 7 ay Önce

Vahap Akay başkanımızla devam diyoruz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510