Bozdağ: Neden zirveye oynamayalım?

Göksel Bozdağ, AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Bozdağ, “Neden kabuğumuzu kırmayalım? Neden zirveye oynamayalım?” dedi.

Bozdağ: Neden zirveye oynamayalım?

Çerkezköy Bakış - Göksel Bozdağ, AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Bozdağ, başvuru belgelerini AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe’ye teslim etti. Öğe, çıktığı bu yolda Bozdağ’a başarılar dileyerek, “İnşallah bütün arkadaşlarımıza söylediğimiz gibi Göksel kardeşimize de bu süreç hayırlı olur. Bizler teşkilat mensubu olarak yerel seçimlerde AK Parti bayrağını Çerkezköy Belediyesine birlik beraberlik içerisinde dikeceğimize inanıyoruz. Göksel kardeşimle teşkilatta birlikte görev yaptık. Katkıları oldu. Bu teşkilatta kim taş üstüne taş koysa onun yanında oluruz. Bundan sonra da kendisine ailesine hayırlı olsun diliyorum.” dedi.

“İLÇEMİZDEKİ SORUNLARIN EN AZ DÜZEYE İNDİRİLMESİ İÇİN BU YOLA ÇIKTIK”

İlçe Başkanı Öğe’nin ardından kısa bir konuşma yapan Bozdağ, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler nedeni ile burada toplanmış bulunuyoruz. İlçemizde olacak olan belediye başkanlığı seçimlerinde ailemin, çevremin, AK Partili dava arkadaşlarımın desteği ve isteği üzerine bu göreve dahil olma kararı aldım.Yapılacak çok iş, alınacak çok yol var. İlçemizin daha yaşanır bir yer olması, çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim alması, ilçemizdeki sorunların en az düzeye indirilmesi için bu yola çıktık. Bir ilçe düşünün, sanayinin, kalkınmanın merkezi olsun. Bir ilçe düşünün, dinamik bir demografik yapıya sahip olsun. Harıl harıl çalışan, durmak nedir bilmeyen, yorulmak nedir bilmeyen insanları olsun. Çerkezköy’ümüz bu potansiyele sahip. Neden kabuğumuzu kırmayalım? Neden zirveye oynamayalım? Çerkezköy sanayiye açık, toprağıyla üretime, üreticiye açık bir ilçedir. Bunları beraber görelim ve beraber değerlendirelim. Çerkezköy Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Aday Adaylığımı sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duyuyorum. Bugün burada benimle birlikte olduğunuz, dinlediğiniz ve bu yolculukta heyecanıma ortak olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu demokratik yarışta aday adayı olan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

banner287
AİLESİ YALNIZ BIRAKMADI
Bozdağ’ın aday adaylığı başvuru programına babası Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile ailesi de katıldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdal kocak
Serdal kocak - 4 ay Önce

Hayırlısıolur inşallh

remzi
remzi - 4 ay Önce

:):):)

Yılmaz
Yılmaz - 4 ay Önce

Bu adayların hiç birinde belediye başkanlığı yapabilecek kapasitesi bulunmuyor Süleyman kozuva hariç adam aileden zengin buldum delisi olmaz hiç olmasa

vatandas
vatandas - 4 ay Önce

demek ıstıyor kı neden daha buyuk darı ambarları hayal etmeyeyım.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306