Dönmez seçim çalışmalarını sürdürüyor

DSP Çerkezköy Belediye Başkan adayı Metin Dönmez seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Dönmez, esnaf ve hemşehri derneklerine ziyaretler gerçekleştirdi.

Dönmez seçim çalışmalarını sürdürüyor

Çerkezköy Bakış - Seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren DSP Çerkezköy Belediye Başkan adayı Metin Dönmez, “Güzel Çerkezköy'ümüzün caddelerinde, sokaklarında kardeşlerimizle ve esnafımızla buluşmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gönül dostluklarımız artarak çoğalıyor. Hepimizin ortak olduğu bir nokta var Çerkezköy'ümüzün ve çocuklarımızın geleceği. Esnafımızla ve Çerkezköylü kardeşlerimiz ile çok güzel anlar paylaştık. Güzel gönüller, güzel yüzler kalplerimiz hep beraber. Çerkezköy'ümüz, güzel ülkemizin 81 vilayetinden emeğinle evine ailesine ekmek götürmek isteyen kardeşlerimizle bir araya gelmiştir. Her yöremizin güzel kültürleri harman olarak beraberce yaşadığımız ve yaşayacağımız Çerkezköy'ümüzde buluşmalı ve kucaklaşmalıdır. Birçok hemşehri derneği kültürlerinin devamı ve başka illerimiz kültürlerinle buluşması adına kurulmuştur. Yerel yönetimlerin birincil görevi bütün dernekleri bir araya getirerek kültürel sosyal güç birliğini oluşturmak olmalıdır. Maalesef üzülerek görüyorum ki bugüne kadar hiçbir belediye başkanı bu konuda hiçbir adım atmamıştır. Bu eksiklik Çerkezköy'ün geleceği açısından sıkıntıdır, bu bağlamda belediye başkan adayı olarak çıktığım bu kutlu yolda derneklerimizle gönül bağı oluşturmak yolunda çalışmalar yapıyorum.” dedi.
Dönmez, “Derneklerinin yöneticileri ve gönül bağı olan kardeşlerimizle bir araya geldim. Önümüzdeki günlerde de yine diğer illerimiz dernek üyelerinle buluşmaya devam edeceğim. Çerkezköy'ümüzde oluşturmak amacında olduğumuz halk meclisinde derneklerimiz etkin rol almalıdır ve alacaklardır. Güzel Çerkezköy'ümüz hepimizin, Çerkezköy'ümüzün ve çocuklarımızın geleceğini için hepimiz ortak ve tek söylem birliği içerisinde olacağız hak için halkla yönetim adına yola çıktım. Bu kutlu yolda sizlerin gönlünde varsam ne mutlu bana.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş - 7 ay Önce

AYYAŞSENJERMEN!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510