İYİ Parti 1 yaşında

25 Ekim 2017 tarihinde Meral Akşener öncülüğünde kurulan İYİ Parti 1 yaşında. İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, kuruluşlarının birinci yıl dönümünü düzenlenen programla kutladı.

İYİ Parti 1 yaşında

banner287
Çerkezköy Bakış - İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemalettin Turlin ve yönetim kurulu üyeleri partililer, 1. kuruluş yıldönümlerini kutladı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programda Atatürk anıtına çelenk sunuldu. Ardından saygı duruşunda bulunuldu İstiklal Marşımızın okundu.
İYİ PARTİ BİR BAŞARININ ÖYKÜSÜNÜN ADIDIR”
Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını yapan Başkan Turlin, “25 Ekim 2017 tarihinde sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin önderliğinde, kıymetli kurucular kurulunun, ateşten gömlek giyerek bin bir gayret ve zorluklar içeresinde kurduğu; içinde millet olan, sevgi olan gelecek kuşaklara karşı sorumluluk bilinci içerisinde kurulan İYİ Parti, yedi ay gibi bir kısa süre içeresinde aziz milletimizin teveccühüyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 43 milletvekili parlamentoya girmiştir. Bu vesileyle bizleri, kurulduğumuz günden itibaren emeğinden, aşından, işinden, yavrusundan feragat ederek destekleyen, gönül veren herkese teşekkürü bir borç biliriz. Bugün, Atatürk'ün huzurunda başımız dik, anlımız açık, göğsümüz kabar kabara çelengimizi koyduk. İYİ Parti, bir başarının öyküsünün adıdır.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306