Kozuva gençlerle bir araya geldi

Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile bir araya geldi. Kozuva, gençlere çok güvendiğini belirterek, yerlerinin başka olduğunu ifade etti.

Kozuva gençlerle bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kollarından ilhan Tavşanlı ve Kübra Aksoy, Tekirdağ İl gençlik Kolları yönetimine girdi. İki ismin il yönetimine girmesi nedeniyle, gençler kahvaltı da bir araya geldi. Gençleri, Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva da yalnız bırakmadı. Gençlerin siyasette olmasını önemsediğini belirten Kozuva, “Gençler olmazsa biz olmayız ve gençlerin benim dönemimde ki yeri her zaman başkadır ve başka olacaktır.” dedi.
Kozuva’ya kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür eden Tavşanlı, “Kübra arkadaşımızla bu göreve uygun görüldük. Elimizden gelenin fazlasını sergileyerek çalışacağız. Zaman bendedir ve mekân bana emanettir şuurunda bir gençlik olmayı Allah şimdi olduğu gibi bizlere nasip etsin.” dedi.
Kahvaltıya, Kozuva’nın yanı sıra AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Sönmez ile gençlik kolları üyeleri katıldı.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510