Kozuva: Yüzde 58 oy alacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde yüzde 58 oy alacaklarını iddia etti.

Kozuva: Yüzde 58 oy alacağız

Çerkezköy Bakış - Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, meclis üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kozuva, beraberindeki AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Atatürk Caddesinde vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Kozuva, burada seçimler için kendisine destek istedi.
Kozuva, burada Bakış gazetesi muhabirine açıklamalarda bulundu. Seçim çalışmalarını yoğun geçtiğini ifade eden Kozuva, “Her şey çok güzel, hiçbir sorun yok. Allah bugünümüzü aratmasın. İnşallah yüzde 58 ile Çerkezköy Belediyesini alacağız” dedi.

TANITIMI YAPILACAK

banner287
Projeleri ile ilgili de açıklama yapan Kozuva, “Önümüzdeki haftadan sonra bir proje tanıtımı yapacağız. Burada projelerimizi açıklayacağız ve sonrasında TIR’ımızda bu projeler sergilenecek. Vatandaşlar projeleri rahatlıkla görebilecek” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Patron: Yüzde elli sekiz oyla ne yapacaksın? Padişahım çok yaşa mı diyeceksin, Türk Milleti senin geleceğin için mutlu ve güven içinde tok karınla yaşaman için elimden geleni yapacağım mı, diyeceksin?

Vatmayandaş.
Vatmayandaş. - 3 ay Önce

Ben de büyüyünce pilot olcam.

tavuk
tavuk - 3 ay Önce

tavuk, darı, ambar,aç toplayın bakalım ne çıkacak.

.
. - 3 ay Önce

Cumhurbaşkanınin reklamını yaparak mezardaki dedem de oy alır..ama yüzde 58...çok abartı...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510