Nefesler tutuldu

31 Mart günü gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Çerkezköy’de 6 parti belediye başkanlığı için seçime girecek. Vatandaşlar hem belediye başkanını, hem 31 kişiden oluşan meclis üyeleri ile mahalle muhtarlarını belirleyecek.

Nefesler tutuldu

Çerkezköy Bakış - Nefesler tutuldu ve 112 bin 30 seçmen 5 yıllığına görev yapacak olan Büyükşehir ile ilçe belediye başkanı, belediye meclis üyeliği ve muhtarları seçmek için sandık başına gidecek. Pazar günü saat 08.00 ile 17.00 saatleri arasında oy verme işlemi gerçekleşecek. Çerkezköy’deki Belediye Başkan adayları ve siyasi parti temsilcilerinin oy kullanacağı sandıklar belli oldu.
Büyük Birlik Partisi Çerkezköy Belediye Başkan adayı Yılmaz Bulut Cumhuriyet İlkokulu’ndaki 1038 nolu sandıkta oyunu kullanacak.
Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, Tepe İlkokulu’nda kurulacak 1037 numaralı sandıkta oy kullanacak.
Cumhur İttifakının AK Partili Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Nurullah Narin Ortaokulu’nda kurulacak 1132 numaralı sandıkta oy kullanacak.

banner287
Demokratik Sol Parti’nin Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Metin Dönmez, Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kurulacak 1124 numaralı sandıkta oy kullanacak.
Saadet Partisi Çerkezköy Belediye Başkan adayı Erol Kaya ise Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu 1180 nolu sandıkta kullanacak.
Hakların Demokratik Partisi Çerkezköy Belediye Başkan adayı Barış Kırmızıtaş’ın nerede oy kullanacağı ise öğrenilemedi.
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Cumhuriyet İlkokulu’nda kurulacak 1201 numaralı sandıkta oy kullanırken, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, Tepe İlkokulu’nda kurulacak 1036 numaralı sandıkta oy kullanacak. Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ise, Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kurulacak 1108 numaralı sandıkta oy kullanacak.
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ise oyunu Tepe İlkokulu-Ortaokulu 1035 nolu sandıkta kullanacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510