Önsel: Önceliğim her zaman Çerkezköy oldu

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva’nın meclis üyesi listesine ittifak kapsamında MHP kontenjanından 1. sıra adayı olarak giren Koray Önsel, önceliğinin her zaman Çerkezköy olduğunu ifade etti.

Önsel: Önceliğim her zaman Çerkezköy oldu

Çerkezköy Bakış - Daha önce MHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevinde bulunan Koray Önsel, seçim süreciyle ilgili yazılı açıklama yaptı. Çerkezköy’ün kendisi için her zaman çok değerli olduğunu ifade eden Önsel, “31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kaldı. AK Parti ve MHP’nin oluşturmuş olduğu Cumhur İttifakı’nın Çerkezköy’de başarıya ulaşması için günlerdir yoğun bir şekilde saha çalışması yapıyoruz. Neredeyse girilmedik sokak, sıkılmadık el bırakmadık. İki teşkilatın da elinden geleni fazlasıyla yaptığını düşünüyorum. Ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, okuduğum, büyüdüğüm, yaşadığım Çerkezköy benim için her zaman çok değerli olmuştur. Genç yaşta siyasette çok önemli görevler üstlendim ve tüm gücümle üzerime yüklenen vazifeleri layığıyla yerine getirmeye çalıştım. Bu görevleri yaparken en çok dikkat ettiğim şey başta beni bu görevlere getirip bana güvenen Genel Başkanımı ve Genel Merkez yöneticilerimizi olmak üzere ailemi, bana inananları, beni yetiştirenler, üzerimde emeği olanları mahcup etmemekti. Ve bunu başardığıma inanıyorum. Herkes liderimin karşısına geçmişken tereddüt etmeden sonuna kadar liderimin arkasında durdum. Siyaset yaparken de beni yetiştiren Çerkezköy her zaman önceliğim olmuştur.” dedi.

“NEFİS YAPMAK BANA YAKIŞMAZDI”

banner287
Genel merkezin verdiği hiçbir görevden kaçmadığını belirten Önsel, “Bu seçimlerde Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıkladığımda acaba bu yolun sonunda ne olur diye düşünmeden partimin yanında oldum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımızın sürekli dile getirdiği gibi memleketimiz bu kadar zordayken, Türkiye’nin ve Türk milletinin beka seçimi yapılıyorken nefis yapmak bana yakışmazdı. İttifak görüşmelerinin neticelenmesinin ardından belediye meclis üyeliklerinin belirleneceği son gün olan 19 Şubat 2019 gününün sabah saatlerinde MHP Genel Merkezimiz tarafından şahsıma Cumhur İttifakı’nın başarıya ulaşması için ne gerekiyorsa onu yapmam gerektiği bildirildi. Ardından yaptığımız görüşmeler neticesinde Çerkezköy’de Cumhur İttifakı’na bu şekilde faydalı olabileceğim, siyasi ve mesleki tecrübelerimi Çerkezköy için bu şekilde kullanabileceğimiz noktasında karar kıldık. Bugüne kadar Genel Merkezimizin verdiği hiçbir görevden kaçmadım ve liderimin emrinde hareket ettim. Biliyorum ki Çerkezköylü hemşerilerim benimle hep gurur duydu, ben de bu şehre olan borcumu inşallah bu görevimle ödemeye çalışacağım. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 3 belediye meclis üyesi adayı ve Cumhur İttifakı’nın hepsi birbirinden değerli 31 belediye meclis üyesi adayıyla birlikte inşallah başaracağız.” şeklinde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK, ÇERKEZKÖY KAZANACAK”

“Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kuruşuna kadar koruyup, kollayacağız” diye Önsel, “Türk milleti ferasetiyle her zaman dünyaya örnek olmuş şanlı bir millettir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli gece gündüz demeden var gücüyle mücadele ederken, bize de Cumhur İttifakı’nın başarısı için mücadele etmek düşer. Her zaman dediğimiz gibi önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyoruz. Ben inanıyorum ki Ak Parti ve MHP teşkilatı mensubu arkadaşlarım da, siyasi görüşü ne olursa olsun Çerkezköylü hemşerilerim de benimle aynı kanaatte olacak ve 31 Mart ta sandıkta Cumhur İttifakı’na sahip çıkacaktır. Bir ve beraber olduktan sonra önümüzde kimse duramayacaktır. Tüm bilgi ve birikimimle adayımız Süleyman Kozuva’nın yanındayım ve Allah’ın izniyle Çerkezköy’ün geleceğinde kendisiyle el ele olacak ve şeffaf yönetim anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. MHP’nin üretken belediyeciliğiyle AK Parti’nin gönül belediyeciliğini harmanlayıp kıymetli hemşerilerimizin her daim yanında olacağız. Belediye başkan adayımız Süleyman Kozuva ile birlikte Çerkezköy’ü en iyi şekilde yönetecek, tüyü bitmemiş yetimin hakkını kuruşuna kadar koruyup kollayacağız. Bizler ne olursa olsun Cumhuriyetimizin banisi büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere hedef koyduğu muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için hep birlikte çalışacağız. Herkese sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyor, seçimlerin ülkemize, Tekirdağımıza ve Çerkezköyümüze hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ayrıca bu seçimlerde de her zaman olduğu gibi Çerkezköy’e yakışır bir şekilde, sevgi ve saygı çerçevesinde bir seçim süreci geçirdiğimiz için tüm siyasilerimize ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Allah’ın izni, sizlerin desteğiyle inşallah Cumhur İttifakı kazanacak, Çerkezköy kazanacak.” açıklamasını yaptı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeref
Şeref - 6 ay Önce

Şerefle şerefsizin ne olduğunu öğrenip kula kul olmadığınızda belki söyledikleriniz bir anlam kazanır.

mutlumusun
mutlumusun - 6 ay Önce

milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla birarada olmaktan mutlumusun?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510