Ordu: Kazanmamam mucize

26. Dönem Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa dün basın mensupları ile bir araya gelerek seçime az süre kala açıklamalarda bulundu. Ordu, şimdiye kadar yaptığı çalışmaları değerlendirerek, kendisinin 1 Kasım’da kazanamamasının mucize olacağını kaydetti.

Ordu: Kazanmamam mucize
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu yaptığı seçim çalışmalarını değerlendirdi.
“BÜYÜK TEVECCÜH GÖSTERİLDİ”
Dün saat 09:00’da basın mensupları ile bir araya gelen Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu, 1 Kasım genel seçimine az süre kala değerlendirmede bulundu. Ordu, seçim çalışmalarında kendisine büyük teveccüh gösterildiğini ifade ederek, “Seçim çalışmalarımızda son üç günü Çerkezköy, Kapaklı ve Saray da devam edeceğiz. Diğer ilçelerimizde 2’şer turu tamamladık. Mümkün mertebe her mahalle ve köylere ulaşmaya çalıştık. Gördüğümüz manzara insanlarda büyük bir teveccüh var. Bunu gördükten sonra da kazanmak değil kazanmamak mucize olacak. Çerkezköy, Kapaklı ve Saray halkına 23 yıl bir fiil elimden gelenlerin üzerinde getirdiğimiz hizmetler ve işler ortadadır” diye konuştu.
“AHDE VEFA GÖSTERMELİDİRLER”
Ordu özellikle, Çerkezköy-Kapaklı ve Saray seçmenlerinin ahde vefa gösterdikleri takdirde oy potansiyeline sahip olduğunu ifade etti. Ordu, “1 Kasım da değerli Çerkezköy, Kapaklı ve Saray halkından beni yalnız bırakmayacaklarını, ahdi vefalarını yerine getireceklerini umut ediyorum. Birileri çıkıp da kendi açılarında ki hesapları ortaya koyup da hakla kazanamaz diye kelimeler kullanılıyor. Açık söylüyorum benim kazanamayacağım ve kazanacağım milletin oy vermesiyle belli olur.” şeklinde konuştu.
“BENİM HESABIM HİZMET ETMEK”
banner287
Ordu açıklamasının devamında ise, diğer siyasi parti vekillerinin ve kendisinin hesapları olduğunu ve kendi hesabının millete hizmet etmek olduğunun altını çizdiğini söyledi. Mustafa Ordu, “Benim hesabım eğer seçilirsem milletimize hizmet edeceğiz. Bugün Tekirdağ’ımızda kansere sebebiyet veren Ergene nehrini pisleten kimyasallardan temizlemek gerekiyor. Tam teşekküllü bir kadın hastalıklarının üstesinden gelecek bir hastane kurulması gerekiyor. 30 yıl önce evlenen bayanların nikah tarihleri baz alınarak devlet tarafından emekli edilmesi gerekir. Bu hizmetler benim milletvekillik hesaplarımın içerisinde yer alıyor.” açıklamasında bulundu.
“HİZMETLERDEN ALIKOYAMAZLAR”
Ordu açıklamasının sonunda kendisinin yapacağı hizmetleri kimsenin engelleyemeyeceğini ifade ederek, “Mustafa Ordu bir çok konu üzerine duruyor derlerse 3 sene önce kanser hastalığına ne kadar hassas olduğumuzu düzenlediğimiz konferansla ortaya koyduk.
Bayanlarımızı da kadın hastalıkları hakkında düzenlediğimiz konferans sayesinde bilgilendirdik. Ondan dolayı bu hizmetleri biz getireceğiz. Bunun için aday olduk. Kimin ne hesabı varsa vardır ama bizi hizmetlerimizden alıkoymayacağını tahmin ediyorum.
Milletimiz 1 Kasım da sandığa gittikleri zaman tercihlerini çok iyi kullanmalarını istiyorum. Mevcut seçilen ve seçilecek 6 vekilin içinde beni tercih etmelerini arzuluyorum. Gezilerimde bize ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza ve esnafımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 16:25

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
B. A.
B. A. - 3 yıl Önce

bana bu yaptıgı daha zıyade eskı partısınden yedıgı kazıgın etkısı ıle yanı kuyruk acısı ıle yapılmıs bı haraket. mhpnın 200 oyu duser hepsı o kadar. ha japonyada bı kelebek kanat cırpmıs ha ben mıllet vekılı olmusum aynı etkı...

Cebrail içer
Cebrail içer - 3 yıl Önce

Öncelikle medeni cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum hep ilkleri yapmış birisisiniz neden olmasın diyorum önceden vekil olanlara bakarsak şansınız yüksek eski arkadaşım olarak yolun açıkolsun

Yorumcu
Yorumcu - 3 yıl Önce

ne mubarek adamsın be Ordu. Mucizeyi gerçekleştirdin :))

55 lim
55 lim - 3 yıl Önce

Eski partisinden de oy alacağına inanan sayın ordu bilmiyorduki partisinede çevresinede kendisinede ihanet eden kişiliğini kaybeden bir orda bir orda birde orda olanlar ezdi orduyuda partisinide ama herkes her şeyi öğrendi mesela ben ders bile aldım o tiplerden

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306