Projelerini pazar günü açıklayacak

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Bağlık Mahallesindeki seçim ofisinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlara hitap eden Kozuva, “Pazar günü saat 12.30’da gerçekleştireceğimiz, 159 projemizin tanıtılacağı lansmana hepinizi davet ediyorum.” dedi.

Projelerini pazar günü açıklayacak

Çerkezköy Bakış - AK Parti ve MHP tarafından oluşturulan Cumhur İttifakı’nın AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kozuva, beraberindeki 26. Dönem Milletvekili Ayşe Doğan, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve meclis üyesi adayları ile birlikte Bağlık Mahallesi’ndeki seçim ofisinin açılışında vatandaşlarla bir araya geldi.

“HER ŞEY ÇERKEZKÖY, TEKİRDAĞ, TÜRKİYE İÇİN”

Seçim ofisi açılış programında ilk olarak 26. Dönem Milletvekili Ayşe Doğan söz aldı. Konuşmasına 31 Mart yerel seçimleri için hazırlanan seçim ofisinin açılışı için toplandıklarını dile getirerek başlayan Doğan, “Burada çok güzel bir topluluk var. 31 Mart akşamı Çerkezköy’ü hep birlikte MHP ile birlikte kazanacağız inşallah. Bu milletin en güzel hizmeti alması gerektiğine hepimizin inancı tam. Esas olan koltuk değil bu milletin geleceğidir. Yerel seçimler genel seçimlerden daha önemlidir. Bende 26. Dönemde Çerkezköy’de siz kıymetli kardeşlerimizin desteği ve teveccühüyle bu ülkeye hizmet ettim. Her şey Çerkezköy için Tekirdağ için Türkiye için.” dedi.

“BİZLER ÇERKEZKÖY İÇİN BURADAYIZ”

Doğan’ın ardından söz alan Kozuva, “Sevgili Bağlıklılar, Çerkezköylüler hepinizi çok seviyorum. Buraya gelirken Mustafa Şentop hocamla telefonla konuştum, kendisinin sizlere çok selamı var. Biz Allah’ın izniyle bir yola çıktık. Bizler Çerkezköy için buradayız. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bağlık’ta bugüne kadar bir şey yapılamadı. Çünkü bağlık bugüne kadar AK Parti ve MHP’nin yanındaydı. Benim yaşadığım büyüdüğüm mahallem. Bu güzel Çerkezköy’de de sizlerle beraber burada yaşamaya devam edeceğiz. Çerkezköy’e şehir diyoruz ama halen daha bir şehir olamadı, Çerkezköy olarak kaldı. Bu Bağlıkta şu an da mevcut belediye başkanımızın yapacağım deyip yamadığı çok şey var.” dedi.

“1 NİSAN GÜNÜ SU FİYATLARI YÜZDE 50 DÜŞECEK”

Konuşmasının devamında suya yüzde 50 indirim yapacaklarını ifade eden Kozuva, “Bugüne kadar hep söyledik. Halk için bir şey yap dedik. Gel bu suyu indirelim dedik. Dedi ki ‘yapamayız Süleyman, suya biz bakmıyoruz, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bakıyor’ dedi. Büyükşehir başkasının mı başkan gidin kendi aranızda anlaşın dedik anlaşamadılar. Ben burada sizlere söz veriyorum. 1 Nisan sabahı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne geldiğimiz zaman su yüzde 50 inecek.” dedi.

“ÖZEL ASANSÖRÜ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ KULLANACAK”

Konuşmasının devamında Belediyedeki özel asansörün engelliler için kullanılacağını belirten Kozuva, “Belediye binası son 1 buçuk senedir bir tadilat geçirdi. Burada kardeşimiz ne yaptı biliyor musunuz? Kendisine özel parmak iziyle çalışan asansör yaptı. Otoparktan odasına çıkmak için kullanıyor. Bu asansörü Allah kısmet ederse engelli arkadaşlarımız kullanacak.” dedi.
Her mahalleye taziye evi yapacaklarını ve bu evlerin içerisinde misafirhaneler yapacaklarını ifade eden Kozuva, “Her mahalleye ayrı ayrı taziye evleri yapacağız. Bu da yetmeyecek bizlere. O taziye evlerinin içerisinde bir de taziye için uzaktan gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız misafir haneler yapacağız. Evlerimizin yetersiz olması nedeniyle misafirlerimizi ağırlayacağımız yerlerimiz yok. Bu sayede tüm misafirlerimizi ağırlayabileceğiz.” dedi.

“HER MAHALLEYE DÜĞÜN SALONU YAPACAĞIZ”

Her mahalleye düğün salonu yapacaklarını belirten Kozuva, “Her mahallede düğün salonu. Çerkezköy’ün nüfusu her gün artıyor. Gelen nüfusun yüzde 70’i mavi yakalı. 90 bin kişi fabrikalarda çalışıyor. Halkımızın bedava kullanımı için düğün salonları yapacağız.” diye konuştu.

PROJE LANSMANINA DAVET ETTİ

Kozuva, “Sizleri Pazar Günü Kapaklı Spor Salonunda 12.30’da proje lansmanımız var. Hepinizi bekliyorum. 159 projemiz var. Hepsini sizlere tanıtacağız.” dedi.
Ardından Ayşe Doğan, bir vatandaşın Kozuva’ya ulaştırılması için kendisine teslim ettiği tespihi Kozuva’ya takdim etti. Program hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510